تصفیه نور
ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

محتوا
04 مارس 2023
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه
انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب مناسب منزل/ قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی
امتیاز بدهید

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

فروشگاه اینترنتی تصفیه نور در این مقاله قصد دارد در مورد قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی نکات بسیار مهمی را منتشر کند با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید

 

راهنمای خرید فیلتر آب

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

برای رسیدن به شیر آب، قبل از فرود در لیوان شما، مایل ها از لوله ها، سفره های آب و سیستم ها عبور می کند. یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش خلوص آب، استفاده از فیلتر آب جامد است، چه در زیر سینک، چه در یخچال و چه روی میز.

تحقیقات مشترک Consumer Reports و Guardian سازمان خبری ایالات متحده در مورد آب لوله کشی کشور نشان داد که 118 مکان از 120 مکان آزمایش شده در سراسر ایالات متحده دارای مقادیر قابل تشخیص سرب، آرسنیک یا PFAS بالاتر از حداکثر میزان توصیه شده CR هستند.انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب مناسب منزل/ قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

PFAS (مواد پر و پلی فلوروآلکیل – ترکیبات مصنوعی که به عنوان “مواد شیمیایی برای همیشه” شناخته می شوند) با مشکلات عمده سلامتی مرتبط هستند. آن سیستم های آب نمونه برداری شده به بیش از 19 میلیون نفر خدمات رسانی کردند.

یکی از راه‌های خلاص شدن از شر آلاینده‌های موجود در آب، فیلتر کردن H20 است. فیلترهای آب نه تنها در برابر آلاینده های مضر محافظت می کنند بلکه می توانند طعم را نیز بهبود بخشند.

بزرگترین شکایات آب آشامیدنی مربوط به طعم و بو است، بنابراین ما کاهش طعم و بو را در رتبه بندی فیلتر آب پارچ و فیلتر آب زیر سینک آزمایش می کنیم. رتبه‌بندی‌های ما همچنین شامل فیلترهای آب روی میز، شیرآلات و اسمز معکوس از آزمایش‌های قبلی است.

علاوه بر فیلترهای آب یخچال، پرطرفدارترین فیلترها، فیلترهای پارچ هستند – فیلترهایی که از شیر پر می کنید و در یخچال خود نگه می دارید. استفاده از آنها آسان است، نیازی به نصب ندارند و فضای کمتری را نسبت به گزینه های دائمی اشغال می کنند. آنها همچنین نسبتاً مقرون به صرفه هستند: قیمت اکثر آنها کمتر از 50 دلار است.

فیلترهای آب زیر سینک گرانتر هستند و از کمتر از 100 تا 500 دلار متغیر هستند. آنها به طور محتاطانه پنهان می شوند و حجم بیشتری از آب را با سرعت جریان بیشتر فیلتر می کنند.

آنها ممکن است نیاز به لوله کشی سفارشی، یا تغییرات سینک یا میز برای آب سردکن داشته باشند. اما اگر راحتی برای شما مهم است، فیلترهای زیر سینک گزینه خوبی هستند.

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی // چگونه CR فیلترهای آب را آزمایش می کند

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

ما پارچ های فیلتر آب را با زمان بندی مدت زمانی که طول می کشد تا پارچ فیلتر 1 لیتری آب را در فواصل زمانی مختلف به پایان برساند، آزمایش می کنیم تا زمانی که 40 گالن آب را از بین ببریم، که طول عمر معمول این نوع فیلتر آب است.

ما همچنین اندازه گیری می کنیم که آیا سرعت جریان فیلتر در طول ظرفیت کارتریج کند می شود (گرفته می شود) و در صورت مثبت بودن، چقدر است.

اگر سازنده‌ای ادعا کند که یک پارچ استانداردهای NSF/ANSI را برای حذف آلاینده‌های خاص مانند کلر و سرب رعایت می‌کند، ما هر ادعا را تأیید می‌کنیم.

NSF International و موسسه استاندارد ملی آمریکا استانداردهای فیلتراسیون را توسعه می دهند.

همچنین ادعاهای کاهش طعم و بو را با اسپری کردن آب با ترکیباتی که معمولاً یافت می‌شود بررسی می‌کنیم که می‌تواند بوی و طعم آب را شبیه تصفیه‌خانه فاضلاب، خاک مرطوب، فلز یا استخر کند. یک پانل آموزش دیده از چشندگان حرفه ای ارزیابی می کنند که فیلترها تا چه حد در از بین بردن این طعم ها و بوها موفق هستند.

بهترین عملکرد فیلترها به اندازه ای خوب کار می کنند که اکثر مردم نتوانند تفاوت دلپذیری بین آب تصفیه شده و آب چشمه خالص را تشخیص دهند. اما در سوی دیگر طیف، اگر کار ضعیفی انجام دهد، احتمالاً خواهید توانست طعم تفاوت را بچشید.

ما فیلترهای زیر سینک را با اندازه‌گیری موثر آن‌ها از بین بردن لکه‌های طعم و بو از نمونه «آب کنترل» ایجاد شده با CR آزمایش می‌کنیم. سپس بررسی می کنیم که آب کنترلی چقدر با آب فیلتر شده معمولی نزدیک است.

ما نرخ جریان را بر اساس زمان لازم برای فیلتر کردن 1 لیتر آب تعیین می کنیم، و گرفتگی نشان می دهد که آیا و چگونه سرعت جریان فیلتر در طول عمر کارتریج کاهش یافته است یا خیر. ما همچنین ادعاهای فیلتر زیر سینک در مورد حذف سرب و کلر را تأیید می کنیم.

در آب شما چیست؟

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

آژانس حفاظت از محیط زیست از تامین کنندگان آب جامعه می خواهد تا هر ماه جولای گزارش اعتماد مصرف کننده را به مشتریان ارائه دهند. یک CCR میزان آلاینده های شناسایی شده در آب و مقایسه آنها با استانداردهای آب آشامیدنی EPA را بیان می کند. اگر آپارتمانی اجاره می کنید، برای دریافت کپی با مدیر ساختمان یا شرکت آب محلی خود تماس بگیرید.

سیستم‌های آب جامعه که به ۱۰۰۰۰۰ نفر یا بیشتر آب می‌دهند باید گزارش‌ها را به صورت آنلاین ارسال کنند. اگر روی آب چاه هستید، CCR نخواهید داشت زیرا EPA چاه های خصوصی را تنظیم نمی کند. در این صورت، برای اطلاعات در مورد آزمایش و درمان، با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها تماس بگیرید.

گزارش کیفیت آب به شما در مورد آب در شهرداری شما می گوید، اما اگر خانه شما قبل از اجرای لوله های بدون سرب در سال 1986 ساخته شده است، آزمایش بهترین راه برای ارزیابی کیفیت آب خروجی از شیرهای آب در خانه است. طبق گفته EPA، سطح ایمن قرار گرفتن در معرض سرب وجود ندارد.

 

مطالب مرتبط :

دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر تصفیه آب

دستگاه تسویه آب

دستگاه های پیش تصفیه

قطعات و لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب الزامی است؟

نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L600

بهترین دستگاه تصفیه آب

فواید دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب مدل X CHROME M600

خرید دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب ایرانی و تایوانی

دستگاه تصفیه آب مدل A METAL M600

دستگاه تصفیه آب مدل X PLAST M600

دستگاه تصفیه آب مدل A PLAST M600

دستگاه تصفیه آب مدل SUPER CHROME X1000

دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L719

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L810

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L710

دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L790

دستگاه تصفیه آب ایرانی

دستگاه تصفیه آب تایوانی

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

شرکت تصفیه آب نور

دستگاه تصفیه آب قلیایی!

دستگاه تصفیه آب قلیایی! در این مطلب که درباره دستگاه تصفیه آب قلیایی است به توضیحاتی درباره آب ...
محتوا
28 ژوئن 2022
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی نحوه انتخاب دستگاه تصفیه آب به چه صورتی است ؟ قبل از ...
محتوا
17 دسامبر 2022
اسمز معکوس

اسمز معکوس چگونه کار می کند؟

اسمز معکوس چگونه کار می کند؟ بیشتر مردم از ناایمن بودن نوشیدن آب لوله کشی آلوده آگاه هستند. ...
محتوا
12 آگوست 2022
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • Attributes
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • Custom fields
 • Additional information
مقایسه
preloader