مقالات آموزشی

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب مناسب منزل/ قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

فروشگاه اینترنتی تصفیه نور در این مقاله قصد دارد در مورد قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی نکات بسیار مهمی را منتشر کند با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید

 

راهنمای خرید فیلتر آب

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

برای رسیدن به شیر آب، قبل از فرود در لیوان شما، مایل ها از لوله ها، سفره های آب و سیستم ها عبور می کند. یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش خلوص آب، استفاده از فیلتر آب جامد است، چه در زیر سینک، چه در یخچال و چه روی میز.

تحقیقات مشترک Consumer Reports و Guardian سازمان خبری ایالات متحده در مورد آب لوله کشی کشور نشان داد که 118 مکان از 120 مکان آزمایش شده در سراسر ایالات متحده دارای مقادیر قابل تشخیص سرب، آرسنیک یا PFAS بالاتر از حداکثر میزان توصیه شده CR هستند.انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب مناسب منزل/ قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

PFAS (مواد پر و پلی فلوروآلکیل – ترکیبات مصنوعی که به عنوان “مواد شیمیایی برای همیشه” شناخته می شوند) با مشکلات عمده سلامتی مرتبط هستند. آن سیستم های آب نمونه برداری شده به بیش از 19 میلیون نفر خدمات رسانی کردند.

یکی از راه‌های خلاص شدن از شر آلاینده‌های موجود در آب، فیلتر کردن H20 است. فیلترهای آب نه تنها در برابر آلاینده های مضر محافظت می کنند بلکه می توانند طعم را نیز بهبود بخشند.

بزرگترین شکایات آب آشامیدنی مربوط به طعم و بو است، بنابراین ما کاهش طعم و بو را در رتبه بندی فیلتر آب پارچ و فیلتر آب زیر سینک آزمایش می کنیم. رتبه‌بندی‌های ما همچنین شامل فیلترهای آب روی میز، شیرآلات و اسمز معکوس از آزمایش‌های قبلی است.

علاوه بر فیلترهای آب یخچال، پرطرفدارترین فیلترها، فیلترهای پارچ هستند – فیلترهایی که از شیر پر می کنید و در یخچال خود نگه می دارید. استفاده از آنها آسان است، نیازی به نصب ندارند و فضای کمتری را نسبت به گزینه های دائمی اشغال می کنند. آنها همچنین نسبتاً مقرون به صرفه هستند: قیمت اکثر آنها کمتر از 50 دلار است.

فیلترهای آب زیر سینک گرانتر هستند و از کمتر از 100 تا 500 دلار متغیر هستند. آنها به طور محتاطانه پنهان می شوند و حجم بیشتری از آب را با سرعت جریان بیشتر فیلتر می کنند.

آنها ممکن است نیاز به لوله کشی سفارشی، یا تغییرات سینک یا میز برای آب سردکن داشته باشند. اما اگر راحتی برای شما مهم است، فیلترهای زیر سینک گزینه خوبی هستند.

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی // چگونه CR فیلترهای آب را آزمایش می کند

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

ما پارچ های فیلتر آب را با زمان بندی مدت زمانی که طول می کشد تا پارچ فیلتر 1 لیتری آب را در فواصل زمانی مختلف به پایان برساند، آزمایش می کنیم تا زمانی که 40 گالن آب را از بین ببریم، که طول عمر معمول این نوع فیلتر آب است.

ما همچنین اندازه گیری می کنیم که آیا سرعت جریان فیلتر در طول ظرفیت کارتریج کند می شود (گرفته می شود) و در صورت مثبت بودن، چقدر است.

اگر سازنده‌ای ادعا کند که یک پارچ استانداردهای NSF/ANSI را برای حذف آلاینده‌های خاص مانند کلر و سرب رعایت می‌کند، ما هر ادعا را تأیید می‌کنیم.

NSF International و موسسه استاندارد ملی آمریکا استانداردهای فیلتراسیون را توسعه می دهند.

همچنین ادعاهای کاهش طعم و بو را با اسپری کردن آب با ترکیباتی که معمولاً یافت می‌شود بررسی می‌کنیم که می‌تواند بوی و طعم آب را شبیه تصفیه‌خانه فاضلاب، خاک مرطوب، فلز یا استخر کند. یک پانل آموزش دیده از چشندگان حرفه ای ارزیابی می کنند که فیلترها تا چه حد در از بین بردن این طعم ها و بوها موفق هستند.

بهترین عملکرد فیلترها به اندازه ای خوب کار می کنند که اکثر مردم نتوانند تفاوت دلپذیری بین آب تصفیه شده و آب چشمه خالص را تشخیص دهند. اما در سوی دیگر طیف، اگر کار ضعیفی انجام دهد، احتمالاً خواهید توانست طعم تفاوت را بچشید.

ما فیلترهای زیر سینک را با اندازه‌گیری موثر آن‌ها از بین بردن لکه‌های طعم و بو از نمونه «آب کنترل» ایجاد شده با CR آزمایش می‌کنیم. سپس بررسی می کنیم که آب کنترلی چقدر با آب فیلتر شده معمولی نزدیک است.

ما نرخ جریان را بر اساس زمان لازم برای فیلتر کردن 1 لیتر آب تعیین می کنیم، و گرفتگی نشان می دهد که آیا و چگونه سرعت جریان فیلتر در طول عمر کارتریج کاهش یافته است یا خیر. ما همچنین ادعاهای فیلتر زیر سینک در مورد حذف سرب و کلر را تأیید می کنیم.

در آب شما چیست؟

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

آژانس حفاظت از محیط زیست از تامین کنندگان آب جامعه می خواهد تا هر ماه جولای گزارش اعتماد مصرف کننده را به مشتریان ارائه دهند. یک CCR میزان آلاینده های شناسایی شده در آب و مقایسه آنها با استانداردهای آب آشامیدنی EPA را بیان می کند. اگر آپارتمانی اجاره می کنید، برای دریافت کپی با مدیر ساختمان یا شرکت آب محلی خود تماس بگیرید.

سیستم‌های آب جامعه که به ۱۰۰۰۰۰ نفر یا بیشتر آب می‌دهند باید گزارش‌ها را به صورت آنلاین ارسال کنند. اگر روی آب چاه هستید، CCR نخواهید داشت زیرا EPA چاه های خصوصی را تنظیم نمی کند. در این صورت، برای اطلاعات در مورد آزمایش و درمان، با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها تماس بگیرید.

گزارش کیفیت آب به شما در مورد آب در شهرداری شما می گوید، اما اگر خانه شما قبل از اجرای لوله های بدون سرب در سال 1986 ساخته شده است، آزمایش بهترین راه برای ارزیابی کیفیت آب خروجی از شیرهای آب در خانه است. طبق گفته EPA، سطح ایمن قرار گرفتن در معرض سرب وجود ندارد.

 

>>>  دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

>>> دستگاه تصفیه آب سافت واتر Soft Water

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *