تصفیه نور
ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

محتوا
17 دسامبر 2022
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی
امتیاز بدهید

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

نحوه انتخاب دستگاه تصفیه آب به چه صورتی است ؟ قبل از اینکه انتخاب کنید از کدام دستگاه تصفیه آب آشامیدنی استفاده کنید، لازم است چندین فناوری را در نظر بگیرید. این که آیا به فیلتر آب لوله کشی نیاز دارید، یک فیلتر زیر سینک یا یک سیستم نقطه ورودی حجیم تر، کاملاً به نیازهای خاص شما بستگی دارد. همه چیز بستگی به نوع آبی دارد که می خواهید به آن برسید. با این مقاله از فروشگاه اینترنتی تصفیه نور همراه باشید تا نکات پر اهمیتی را در مورد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی با هم بررسی کنیم

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی در فروشگاه اینترنتی تصفیه نور

مروری بر فناوری های تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

دستگاه‌های تصفیه آب آشامیدنی از فیلترهای ساده آب تا تصفیه‌کننده‌های پیشرفته آب با استفاده از فناوری غشایی برای تصفیه آب و به دنبال آن ضدعفونی اضافی با فیلترهای کربن یا لامپ UV را شامل می‌شود. بنابراین کدام یک را باید انتخاب کنید؟

در اینجا مروری بر فناوری های اصلی مورد استفاده برای تصفیه آب آشامیدنی میکنیم.

اسمز معکوس (RO)

در اسمز معکوس، آب از طریق یک غشای نیمه تراوا برای فیلتر کردن آلاینده‌های ناخواسته، رسوبات و جامدات محلول وارد می‌شود. اسمز معکوس همچنین به غشاهایی نیاز دارد که برای کار خاص مناسب باشند. غشای RO معمولاً با سایر فناوری های تصفیه آب مانند فیلتر رسوب یا فیلتر کربن فعال ترکیب می شود که آب با کیفیتی تولید می کند که عاری از طعم و بوهای نامطبوع بوده و نوشیدنی کاملاً ایمن است. این تکنیک بسیار موثر تصفیه آب به این معنی است که RO معمولاً انتخاب خوبی برای مقابله با کیفیت بسیار پایین آب یا آلاینده های مضر است.

اشعه ماوراء بنفش (UV)

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

تصفیه آب ماوراء بنفش آب شما را از باکتری ها و میکروارگانیسم های مضر ضد عفونی می کند و توانایی تولید مثل آنها را از بین می برد. این یک راه ساده و پایدار برای ضد عفونی کردن آب آشامیدنی است، زیرا سیستم های UV 99.99٪ از میکروارگانیسم های مضر را بدون استفاده از مواد شیمیایی از بین می برند. با این حال، آلاینده های فیزیکی یا شیمیایی را از بین نمی برد. محصولات تصفیه آب UV در مجموعه ای از اندازه ها و اشکال مختلف وجود دارند و معمولاً با سایر سیستم های تصفیه آب مانند سیستم های اسمز معکوس یا فیلترهای کربن بلوک ترکیب می شوند.

اولترا فیلتراسیون (UF)

خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

تصفیه آب اولترافیلتراسیون (UF) از فشار و یک غشای نیمه تراوا برای فیلتر کردن جامدات معلق و املاح با وزن مولکولی بالا از آب استفاده می کند. این درمان غیرشیمیایی بسیار مؤثر است و تقریباً به حذف پاتوژن کامل دست می یابد. UF اغلب برای پیش فیلتراسیون همراه با یک سیستم تصفیه آب اسمز معکوس مستقر می شود.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی // میکرو فیلتراسیون (MF)

 

در میکروفیلتراسیون، آب آلوده توسط یک غشاء به اندازه منافذ خاصی فیلتر می شود. با اندازه منافذ بین 0.05 و 10μm و فشار کاری کمتر از 2 بار، MF به طور موثر میکروارگانیسم ها و ذرات معلق را از آب آشامیدنی جدا می کند. هم فیلتراسیون و هم ضدعفونی به طور همزمان بدون استفاده از مواد شیمیایی انجام می شود.

تعادل قلیایی یا PH

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

آب قلیایی نوعی آبی است که با بالا بردن PH آب با استفاده از یونیزر ایجاد می شود که اغلب آلاینده هایی از جمله کلر، کلرامین، داروها، فلزات سنگین و آلاینده های انعطاف پذیر مانند کروم VI و آرسنیک را نیز حذف می کند. آب با PH بالاتر از 7 قلیایی است. علیرغم فقدان تحقیقات علمی اثبات شده در مورد این موضوع، طرفداران آب قلیایی به خواص سالم آن به ویژه در مورد ضد پیری، هیدراتاسیون و حمایت از سیستم ایمنی اعتقاد دارند.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی // سیستم تصفیه آب نقطه ورودی در مقابل نقطه استفاده

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

فن آوری های تصفیه آب در اشکال و اشکال مختلفی وجود دارد. اما عمدتاً آنها را می توان در دو سیستم مختلف طبقه بندی کرد: نقطه ورودی (PoE) و نقطه استفاده (PoU).

سیستم های تصفیه آب PoE بر روی خط اصلی آب ساختمان نصب شده است. این سیستم آب را قبل از رسیدن به ماشین لباسشویی، توالت و حمام تصفیه می کند. سیستم‌های تصفیه PoE تمام آب‌های خانگی را تصفیه می‌کنند و بیشتر بوها، طعم‌های بد و بیشتر انواع آلاینده‌ها را از بین می‌برند. یک سیستم PoE می تواند مقدار زیادی آب را مدیریت کند. به طور معمول، از آن برای تهیه آب نرم شده برای از بین بردن لکه استفاده می شود. اگر نگرانی اصلی شما ایمنی و کیفیت آب آشامیدنی است، تصفیه در نقطه استفاده انتخاب بهتری است.

محلول های تصفیه آب PoU در درجه اول برای اطمینان از کیفیت بالای آب استفاده می شود. این سیستم در اتصال به یک خروجی آب مانند شیر آشپزخانه یا سینک حمام نصب می شود. بنابراین، آب شیر را تصفیه می کند. این سیستم همچنین می تواند بر روی کانتر نصب شود یا روی خود شیر و حتی زیر سینک نصب شود. سیستم های PoU معمولاً فیلتر آب لوله کشی نامیده می شوند. نصب و نگهداری آن‌ها ارزان‌تر و آسان‌تر از سیستم‌های PoE هستند – که آب آشامیدنی با کیفیت بالا را مستقیماً از شیر آب تضمین می‌کند.

هر دو سیستم POE و POU دارای نقاط قوت و ضعف هستند، با این حال، شایان ذکر است که هیچ رویکرد یکسانی برای همه وجود ندارد، بنابراین به یاد داشته باشید که نیازهای خانه خود را شناسایی کنید تا به شما کمک کند بهترین سیستم یا ترکیبی از گزینه های درمانی را برای خود انتخاب کنید. . دساگاه های تصفیه آب نقطه استفاده می شود.

مزایا و معایب محلول های محبوب تصفیه آب نقطه استفاده

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی تصویر دوم

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی در فروشگاه اینترنتی تصفیه نور

هنگام پیدا کردن فیلتر آب مناسب برای آب آشامیدنی، باید چندین فاکتور را در نظر بگیرید. اگر در مورد کیفیت آبی که برای نوشیدن و پخت و پز استفاده می کنید نگران هستید، یک راه حل نقطه استفاده یک سیستم آسان و قابل اعتماد است. این سیستم آب لوله کشی تمیز، بدون بو، طعم عالی و سازگار با محیط زیست را فراهم می کند و نیازی به خرید آب بطری را از بین می برد.

گزینه های مختلفی برای تصفیه آب نقطه استفاده وجود دارد و برای یافتن بهترین کت و شلوار برای نیازهای خود، می توانید در بخش بعدی در مورد راه حل های مختلف مطالعه کنید.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی // فیلتر آب لوله کشی

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

فیلترهای آب آشامیدنی شیر آشپزخانه مستقیماً روی شیر آب نصب می شوند. فیلترهای آب لوله کشی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته اند، به ویژه در مناطق در حال توسعه مانند هند و آفریقای جنوبی. مزایای فیلتر آب لوله کشی در مقایسه با راه حل های دیگر در درجه اول در مقرون به صرفه بودن و ویژگی های قابل نصب آسان آن نهفته است. با این حال، اثر تصفیه آب آشامیدنی فیلتر آب لوله کشی کمتر از بسیاری از راه حل های دیگر است و تعمیر و نگهداری مورد نیاز است زیرا فیلتر تصفیه آب اغلب نیاز به تغییر دارد.

فیلتر آب زیر سینک

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

سیستم فیلتر آب زیر سینک گران‌تر از سیستم‌های دیگر است، اما استفاده روزانه را راحت‌تر می‌کند، زیرا مستقیماً به ورودی آب متصل است و اغلب با یک شیر آب مخصوص عرضه می‌شود. سیستم فیلتر آب زیر سینک اغلب دارای یک فرآیند چند مرحله ای تصفیه آب است که شامل فیلترهای رسوب، کربن فعال و اسمز معکوس می باشد. این سیستم به دلیل جذابیت و کارایی زیبایی شناختی و حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری در اروپا و آمریکای شمالی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی // فیلتر آب میز

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

سیستم های فیلتر آب رومیزی بسته به کاربرد و تکنولوژی فیلتر در اشکال و اندازه های مختلفی تولید می شوند. به طور معمول، فیلترها بر پایه کربن هستند، اما تصفیه چند مرحله ای امکان پذیر است. واحدهای کانترتاپ در کشورهای آسیایی از جمله چین و کره جنوبی به دلیل حداقل نیاز به نصب و هزینه کم بسیار محبوب هستند. با این حال، فیلترهای آب روی میز فضای بیشتری نسبت به محلول های زیر سینک اشغال می کنند.

پارچ های فیلتراسیون رومیزی

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

پارچ های رومیزی با سیستم های تصفیه آب باید به صورت دستی پر شوند. در حالی که برخی از محصولات از طیف وسیعی از فناوری های فیلتراسیون استفاده می کنند، اکثر آنها به فیلترهای کربنی و گرانش متکی هستند. از مزایای پارچ رومیزی می توان به قابل حمل بودن، هزینه کم و زمان نصب صفر اشاره کرد. با این حال، راندمان تصفیه آب محدود است و فیلتر آب نیاز به تغییر مداوم دارد.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی // ارائه راهنمایی صحیح به مصرف کنندگان

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

اگر فروشنده یا توزیع کننده محصولات تصفیه آب هستید، احتمالاً می دانید که این امر مستلزم نیاز مداوم به دانش و پشتیبانی است. سیستم های تصفیه آب یک زمینه پیچیده است و گزینه های زیادی برای مصرف کننده وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. این نیاز به راهنمایی و آموزش را ایجاد می کند که در آن فروشندگان می توانند ارزش بیشتری برای مشتریان خود ایجاد کنند و خود را در بازار متمایز کنند.

در فروشگاه تصفیه نور، ما تمام تلاش خود را برای حمایت از خریداران ممتاز خود انجام می دهیم،تا شما خرید دستگاه تصفیه آب موردنظر را با دید باز انجام دهید، زیرا موفقیت آنها موفقیت ماست. ما مطمئن می شویم که به نمایندگی های فروش ممتاز خود، ورود مناسب به نمایندگی های فروش و پشتیبانی مداوم برای اطمینان از تجربه عالی در هنگام همکاری با ما ارائه می دهیم.

به عنوان یک فروشنده ممتاز فروشگاه تصفیه نور شما دریافت می کنید:

دسترسی به فناوری منحصر به فرد
بازگشت مشتریان از طریق فروش ممبران مکرر
یک تامین کننده محلی با تاثیر جهانی
یک محصول ممتاز در سبد شما
دسترسی مستقیم به تیم فروش و پشتیبانی محصول
و خیلی بیشتر

سیستم های تصفیه آب آزمایشگاهی

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

مجموعه تصفیه آب آزمایشگاهی ما شامل سیستم های آب آزمایشگاهی خالص (نوع 2 و آب اسمز معکوس) و فوق خالص (نوع 1) است که برای دانشمندان در محیط های معتبر و غیر معتبر طراحی شده است. این شامل آزمایشگاه های دارویی، بالینی، دانشگاهی، صنعتی، تحقیقاتی و دولتی است. سیستم های Milli-Q® آب تصفیه شده با کیفیت بالا را برای پشتیبانی مطمئن از کاربردهای خاص شما، تغذیه تجهیزات و ابزار شما و برای استفاده عمومی آزمایشگاهی تولید می کنند.

فن آوری های نوآورانه تصفیه آب کیفیت ثابت آب و کاهش هدررفت آب را تضمین می کند
فن آوری های نظارت بر کیفیت، مدیریت داده ها و قابلیت ردیابی را برای ممیزی بعدی شما ساده می کند
طراحی سیستم با صرفه جویی در آب و انرژی و کاهش ضایعات شیمیایی و استفاده از پلاستیک از پایداری بیشتر پشتیبانی می کند
طیف کاملی از راه‌حل‌های تصفیه آب آزمایشگاهی ما را که می‌تواند با درجه آب، انطباق، حجم، فضا و بودجه مورد نیاز شما هماهنگ باشد، کاوش کنید. ما از شما دعوت می کنیم تا با کارشناسان آب آزمایشگاهی ما مشورت کنید تا راه حل تصفیه آب را که به بهترین وجه با نیازهای آزمایشگاه شما سازگار است را پیشنهاد دهند.

سیستم های تصفیه آب فوق خالص

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

همانطور که از نام آن پیداست، آب فوق خالص، آب تصفیه شده با بالاترین استانداردها است که آن را کاملاً عاری از آلاینده ها می کند. این سطح از تصفیه برای تکنیک های تحلیلی پیشرفته مانند HPLC مورد نیاز است و معمولاً برای تولید نیمه هادی استفاده می شود. برای تولید آب فوق خالص ترکیبی از تکنیک های مختلف تصفیه برای حذف آلاینده های مختلف مورد نیاز است. این می تواند شامل رزین تبادل یونی، کربن فعال مصنوعی، لامپ های اکسیداسیون نور UV، غشاهای میکروفیلتراسیون، غشاهای اولترافیلتراسیون باشد. برخی از سیستم ها مستقیماً از آب لوله کشی و برخی دیگر از آب خالص کار می کنند. به دلیل سطح بالای تصفیه آب فوق خالص دارای سطوح پایینی از آلودگی آنیونی است که در نتیجه آب فوق خالص تا 18.2 mOhm-cm مقاومت دارد. هنگام انتخاب یک سیستم تصفیه آب فوق خالص در نظر بگیرید: آب خوراک موجود، حجم های لازم و نظارت بر کیفیت آب مورد نیاز.

 

برای خواندن مقاله راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کلیک کنید.

دستگاه تصفیه آب ایرانی

دستگاه تصفیه آب تایوانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

دستگاه تصفیه آب مدل A METAL M600

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل A METAL M600

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل A METAL M600 توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل A METAL M600 : فروشگاه ...
محتوا
22 ژانویه 2023
مصرف بیش از حد آب

مصرف بیش از حد آب!

مصرف بیش از حد آب! ما می دانیم که نوشیدن آب زیاد برای سلامتی ما مهم است، اما ...
محتوا
12 آگوست 2022
دستگاه تصفیه آب RO

آیا دستگاه تصفیه آب RO بهترین گزینه برای شماست؟

آیا دستگاه تصفیه آب RO بهترین گزینه برای شماست؟ امروزه تقریباً هر خانواده دارای یک سیستم تصفیه آب ...
محتوا
07 آگوست 2022
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • Attributes
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • Custom fields
 • Additional information
مقایسه
preloader