خرید دستگاه تصفیه آب

بهترین دستگاه تصفیه آب ایرانی

آلودگی آب، ضدعفونی اضطراری آب آشامیدنی / بهترین دستگاه های تصفیه آب ایرانی

بهترین دستگاه تصفیه آب ایرانی

فروشگاه اینترنتی تصفیه نور در این مقاله قصد دارد بهترین دستگاه های تصفیه آب ایرانی را معرفی و بررسی کند با ما تا انتها همراه باشید

انواع مختلف دستگاه های تصفیه آب – کدام یک برای آب شما مناسب است؟

آیا آب سطحی آب شما (از رودخانه ها و دریاچه ها) توسط شهرداری تامین شده است یا آب زیرزمینی (از چاه چاه ها، توسط تانکرها تامین می شود) یا مخلوطی از هر دو؟

فرض کنید آب سطحی است که توسط شرکت شهرداری تامین می شود. در این صورت، احتمال اینکه TDS (ناخالصی های محلول) کم باشد و فقط باید از خود در برابر ناخالصی های میکروبیولوژیکی مانند باکتری ها و ویروس ها محافظت کنید. با این حال، اگر آب زیرزمینی شما توسط تانکرها تامین می شود، ممکن است میزان ناخالصی های محلول بیشتری وجود داشته باشد که طعم آب را تغییر می دهد و در سطوح بالاتر ممکن است بر سلامت طولانی مدت شما تأثیر بگذارد.

به عنوان یک قانون سرانگشتی، اگر آب زیرزمینی دریافت می کنید، TDS را با یک TDS متر ساده بررسی کنید. اگر TDS شما بالاتر از 500 ppm است، انتخاب یک دستگاه تصفیه آب RO ممکن است مفید باشد. اگر TDS کمتر از 500 ppm باشد، یک تصفیه کننده UV با طراحی خوب در تصفیه آب موثر خواهد بود. اگر مخلوطی از آب های زیرزمینی و سطحی به دست آورید، یک تصفیه کننده “هوشمند” با فناوری تصفیه حسگر موثر خواهد بود.

اکثر شرکت های فروش دستگاه های تصفیه آب این تست ساده TDS را انجام می دهند. توجه به این نکته ضروری است که استفاده از دستگاه تصفیه آب RO در جایی که سطح TDS پایین است، مثلاً کمتر از 200 ppm، ممکن است در دراز مدت برای سلامتی شما مضر باشد، زیرا آب از مواد معدنی و نمک های ضروری پاک می شود.

همچنین هدر رفت آب قابل توجهی در یک دستگاه تصفیه آب RO (تا 80٪) وجود دارد، بنابراین استفاده غیر ضروری باعث هدر رفتن یک منبع ارزشمند است.

تصفیه آب 5 مرحله ای UV اگر سطح TDS آب زیر 500ppm باشد.

اگر سطح TDS آب شما بالاتر از 500ppm باشد، دستگاه تصفیه آب RO

فروشگاه اینترنتی تصفیه نور – تصفیه آب جهانی اگر مخلوطی از آب زیرزمینی و سطحی دریافت کنید.

نگاهی به فروشگاه اینترنتی تصفیه نور بیندازید – تصفیه‌کننده آب جهانی که هر منبع آبی متفاوتی مانند آب چاه / آب شهری یا تانکر را با انتخاب خودکار فناوری مورد نیاز تصفیه می‌کند: UF/UV یا RO، بر اساس تنظیمات نشان‌داده‌شده TDS (کل جامدات محلول) توسط مشتری تعریف شده است.

بهترین دستگاه تصفیه آب ایرانی // فشار آب – فشار آب مورد نیاز برای یک دستگاه تصفیه آب چقدر است؟

بهترین دستگاه های تصفیه آب ایرانی

آلودگی آب، ضدعفونی اضطراری آب آشامیدنی / بهترین دستگاه های تصفیه آب ایرانی

قبل از خرید آنلاین دستگاه تصفیه آب، بررسی فشار آب مهم است. دستگاه های تصفیه آب معمولاً به فشاری بین 5-40 PSI (پوند بر اینچ مربع) نیاز دارند تا بتوانند به طور مؤثر کار کنند.

یک راه آسان برای محاسبه فشار در شیر آب این است که ببینید چند طبقه از تراس جایی که آب توسط نیروی گرانش توزیع می شود، هستید.

بنابراین اگر در یک ساختمان 10 طبقه هستید و در طبقه 8 زندگی می کنید، فشار آب شما به احتمال زیاد 10PSI است، زیرا هر 10 فوت از بالا معادل 5 PSI است. اگر در طبقه 1 زندگی می کنید، فشار در شیر شما حدود 45 PSI خواهد بود. اگر اینطور باشد، یک شیر کاهنده فشار همراه با دستگاه تصفیه آب مورد نیاز است.

برای خانه‌هایی با فشار بسیار کم، یک بوستر پمپ کمک می‌کند یا به طور متناوب می‌توان یک تصفیه‌کننده UV را انتخاب کرد که بر روی فشار مخزن انبار کار می‌کند.

نگاهی به تصفیه‌کننده اوتر Alfaa UV’s Ewater بیندازید که روی فشار مخزن زیر شیروانی کار می‌کند و آن را به گزینه‌ای جذاب در خانه‌هایی که فشار کم است تبدیل می‌کند.

محل نصب دستگاه تصفیه آب

بهترین دستگاه های تصفیه آب ایرانی

قرار گرفتن دستگاه تصفیه آب در نزدیکی منبع آب و یک نقطه الکتریکی با ارتینگ بسیار مهم است. در حالت ایده آل، فاصله بین تصفیه کننده و نقطه آب / برق باید در 3 فوت باشد.

همچنین، تصفیه کننده را از گرما یا نور مستقیم خورشید دور نگه دارید. اگر فضا مشکل است، یا اگر می خواهید فضای پیشخوان خود را خالی نگه دارید، یک دستگاه تصفیه دیواری را انتخاب کنید. در بیشتر موارد، آپارتمان‌ها امروزه یک خروجی آب ویژه در نزدیکی سینک آشپزخانه فراهم می‌کنند که می‌توان دستگاه تصفیه را به راحتی به آن وصل کرد.

در اینجا دستگاه تصفیه آب Dewdrop RO Alfaa UV است که هم برای استفاده از روی میز و هم برای استفاده از پایه دیواری طراحی شده است.

منبع تغذیه (برق)

این یکی دیگر از پارامترهای مهمی است که هنگام تصمیم گیری برای خرید دستگاه تصفیه آب باید در نظر داشته باشید. اگر مکرراً در منطقه خود قطع برق دارید، بهتر است یک دستگاه تصفیه آب با ذخیره سازی را انتخاب کنید. این تصفیه‌کننده‌های ذخیره‌سازی آب غیرالکتریکی به جای برق، بر روی نیروی جاذبه کار می‌کنند. بنابراین، اگر منبع تغذیه نامنظمی را در محله خود تجربه می کنید، گزینه خوبی است که در نظر بگیرید.

بودجه

قبل از اینکه به دنبال دستگاه های تصفیه آب به صورت آنلاین باشید، مهم است که بودجه ای در نظر داشته باشید. این به شما کمک می کند تا یک دستگاه تصفیه آب را انتخاب کنید که تمام پارامترها را در بر می گیرد – نوع آب، سطح TDS، و غیره. اگر نمی توانید دستگاه تصفیه آب در حد بودجه خود پیدا کنید، نگران نباشید و فقط با ما تماس بگیرید و ما بهترین دستگاه تصفیه آب را برای مصارف خانگی به شما پیشنهاد می کنیم.

سرویس

درک این نکته مهم است که اساساً یک دستگاه تصفیه آب، اعم از UV یا RO، نیاز به سرویس و تعویض منظم اجزای حیاتی دارد. نیازهای سرویس و نگهداری ممکن است بسته به کیفیت آب متفاوت باشد، به این معنی که هر چه کیفیت آب ضعیف تر باشد، خدمات مورد نیاز بیشتر است.

بنابراین قبل از خرید یک دستگاه تصفیه آب RO یا یک دستگاه تصفیه آب UV برای مصارف خانگی، در دسترس بودن خدمات در منطقه خود و اعتبار ارائه دهنده خدمات را بررسی کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *