مقالات آموزشی

نحوه انتخاب فیلتر آب سازگار با محیط زیست!

دستگاه تصفیه آب خانگی، فیلتر آب

نحوه انتخاب فیلتر آب سازگار با محیط زیست!

یکی از اولین سوالاتی که مردم در مورد استفاده از فیلتر آب برای کمک به محیط زیست می پرسند این است که «فیلترها چطور؟ آیا آن‌ها هم دور ریخته نمی‌شوند؟» این یک سوال مهم و چیزی است که همه ما باید هنگام جستجوی گزینه های آب تمیز در نظر بگیریم.

حتماً به دنبال محصولی برای فیلتر کردن آب باشید که از جایگزین‌های فیلتر آب سازگار با محیط زیست استفاده کند. به عنوان مثال، محصولات آکواسانا با در نظر گرفتن محیط زیست ایجاد می شوند. اجزای فیلتر تصفیه آب ما برای حداقل ضایعات مهندسی شده اند، از جمله محفظه فیلتر بیرونی قابل استفاده مجدد و کارتریج های فیلتر ساخته شده از قطعات قابل بازیافت و مواد قابل کمپوست سازی.

 

اکنون که درباره فیلترهای سازگار با محیط زیست بیشتر می دانیم، قدم بعدی یافتن یک سیستم فیلتر تصفیه آب است که بتواند تمام نیازهای ما را برآورده کند. بیایید تنظیمات مختلف تصفیه کردن آب را تجزیه و تحلیل کنیم تا درک بهتری از محصولی که باید انتخاب کنیم:

پیشنهاد خرید: پک فیلتر تصفیه آب مدل M1000

 

فیلترهای آب کل خانه

فیلتر آب کل خانه راه حل نهایی برای آب آشامیدنی تمیز در خانه شما است. این فیلترهای آب در جایی نصب می شوند که آب وارد خانه شما می شود، به طوری که هر قطره آبی که از طریق لوله های شما جریان می یابد، از شیرهای آب شما خارج می شود و به دستگاه های شما وارد می شود، فیلتر می شود. نقطه ضعف این مجموعه هزینه اولیه بالاتر است و شما نمی توانید به راحتی سیستم خود را با خود ببرید، اگرچه به اندازه کافی آسان است که یک بطری آب قابل استفاده مجدد را برای زمانی که بیرون هستید پر کنید.

 

نقشه دستگاه تصفیه آب

 

فیلترهای آب زیر سینک

فیلترهای آب زیر سینک یک گزینه متوسط عالی برای خانه یا محل کار شما هستند. آنها مانند سیستم کل خانه، آب فیلتر شده را به کل خانه شما ارائه نمی کنند، اما همان آب تمیز و تازه را به یک شیر آب ارائه می دهند. مانند سیستم های کل خانه، آنها به راحتی در کنار هم قرار می گیرند و فضای میز را اشغال نمی کنند یا زیبایی اتاق شما را کاهش نمی دهند. آنها همچنین به طور قابل توجهی ارزانتر از یک سیستم خانه کامل هستند و نصب آنها آسان است.

 

این سیستم‌ها به افراد اجازه می‌دهند که به طور موثر آب آشامیدنی خود را بطری کنند، که در مقایسه با بطری‌های آب پلاستیکی یک‌بار مصرف، زباله‌های پلاستیکی آنها را به شدت کاهش می‌دهد. به عنوان مثال، یک فیلتر به مدت شش ماه دوام می آورد و می تواند نیاز به 6050 بطری آب پلاستیکی 16.9 اونسی را برطرف کند.

پیشنهاد خرید: پک فیلتر شماره چهار Membrane blue m15 + m13

 

فیلترهای آب رومیزی

فیلترهای آب رومیزی انواع مختلفی دارند: فیلترهای آب با پارچ، ظرف روی میز و فیلترهای روی کانتر متصل به شیر آب. این فیلترها در اکثر بودجه‌های خانوار قرار دارند و نیازی به نصب کمی ندارند، اما می‌توانند تاثیر زیادی در کاهش مصرف پلاستیک یکبار مصرف شما داشته باشند. به عنوان مثال، یکی از کارتریج های فیلتر آب می تواند 450 گالن آب را فیلتر کرده و بیش از 3400 بطری پلاستیکی آب را از محل دفن زباله دور نگه دارد.

فیلترهای آب دوش

فیلترهای آب دوش برای افرادی که با مسائلی مانند آب شهری با کلر بالا سر و کار دارند یا نمی‌خواهند در یک سیستم خانه سرمایه‌گذاری کنند بسیار مناسب است. نصب آن ها آسان است و حتی می توانند با یک عصای دوش یکپارچه همراه باشند. سعی کنید یک فیلتر دوش را با یک فیلتر زیر سینک یا پیشخوان ترکیب کنید تا بسیاری از مزایای سیستم کل خانه را با کسری از قیمت دریافت کنید.

 

آیا دستگاه تصفیه آب نیترات را میگیرد

 

بطری های آب فیلتر شده

نظرسنجی اخیر ما نشان داد که بیش از نیمی از آمریکایی ها (55٪) در سال گذشته یک بطری آب قابل استفاده مجدد خریداری کرده اند، زیرا آنها از نظر زیست محیطی پایدار هستند. اما همه بطری های آب قابل استفاده مجدد به یک اندازه ساخته نمی شوند.

بیشتر بخوانید: دستگاه تصفیه آب RO،UV و UF چیست؟

 

صرف نظر از اینکه یک سیستم کل خانه دارید یا یک فیلتر آب روی میز، بطری های آب فیلتر شده افزودنی عالی برای هر استراتژی آب فیلتر شده یا به عنوان یک گزینه مستقل هستند. اگر تا به حال تمایلی به نوشیدن از یک آبنما یا شیر آب نداشته اید، این بطری های آب راه حل مناسبی برای نوشیدن آب سالم در حال حرکت هستند.

 

سلامتی خود را بهبود بخشید، سیاره را بهبود بخشید

ما فقط یک سیاره داریم و این وظیفه ماست که از محیط زیست خود محافظت کنیم، اگر نه برای نسل های آینده، حداقل برای سلامت خودمان. حفظ آب، اقدامات سازگار با محیط زیست و کاهش ضایعات برای حفظ تعادل ضروری است. خوشبختانه، همه ما می‌توانیم با استفاده از محصولاتی مانند فیلترهای آب، نه تنها زندگی خود را غنی‌تر کنیم، بلکه برای آینده‌ای بهتر تلاش کنیم.

 

آب مقطر

 

اگر آماده سرمایه گذاری در رفاه خود و کمک به حفاظت از محیط زیست با یک فیلتر آب سازگار با محیط زیست هستید، از شما دعوت می کنیم تا از محصولات ما خرید کنید و راه حل عالی فیلتر آب را همین امروز بیابید!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *