مقالات آموزشی

معرفی کامل فیلتر اکسیژن ساز!

فیلتر اکسیژن ساز

فیلتر اکسیژن ساز یا انرژی زا (infrared) دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر اکسیژن ساز، فیلتر شماره 8، فیلتر اینفرارد یا همان فیلتر مرحله هشتم دستگاه تصفیه آب می‌باشد. این فیلتر از مواد بیو سرامیکی ساخته شده است که حاوی کپسول هایی می‌باشد. این کپسول ها دارای مواد ساطع کننده اشعه مادون قرمز هستند که در مسیر آب قرار می‌گیرد و صرفا این مواد بیو سرامیک هستند که داخل آب خاصیت مادون قرمز ایجاد می‌کنند.

این فیلتر باعث می‌شود تا ساختار مولکول‌های آب شکسته شود. با شکسته شدن ساختار مولکول‌های آب، هیدروژن گازی و مولکول‌های اکسیژن به وجود می‌آیند. فیلتر اینفرارد تنها حجم کمی از این آب را تجزیه می‌کند اما با تجزیه‌ی این مولکول‌ها اکسیژن لازم که به صورت ذرات گازی سوسپانسیون موجود در آب می‌باشند تجزیه می‌شود. به همین دلیل به فیلتر اینفرارد، فیلتر اکسیژن ساز یا کپسول اکسیژن ساز هم گفته می‌شود.

 

فیلتر اکسیژن ساز

 

مزایا فیلتر infrared در دستگاه تصفیه آب خانگی برای بدن!

  1. بالا رفتن سوخت و ساز بدن و جذب بهتر غذا
  2. شفاف شدن پوست
  3. جذب بهتر و سریع تر اکسیژن در بدن و در نتیجه تقویت سیستم ایمنی بدن
  4. اکسیژن های موجود در آب برای اعصاب بسیار مفید هستند در نتیجه باعث آرامش اعصاب می‌شود.
  5. کمک به سلامت پوست و مو با جذب اکسیژن بیشتر

این فیلتر هر 12 تا 14 ماه باید تعویض شود تا کارایی لازم را داشته باشد. چرا که مواد بیوسرامیکی موجود در آن پس از مدتی کارایی سابق را از دست می‌دهند و باید تعویض گردند.  این آب خواص درمانی زیادی دارد، هم برای سلامتی مفید است و هم برای آرامش اعصاب و رشد بهتر بدن کاربرد دارد.

 

فیلتر اکسیژن ساز

 

مزیت های استفاده این فیلتر از نظر پزشکی و پیشگیری از بیماری به اثبات رسیده است. به جرات می توان گفت که استفاده از این فیلتر در دستگاه تصفیه آب خانگی هیچگونه ضرری برای سلامتی ندارد و می‌توان با اطمینان کامل از فواید آن در دستگاه تصفیه آب خانگی بهره مند شد.

 

مشاوران ما همه روزه آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب برای شما، با شماره های موجود در سایت تماس حاصل کنید. در قسمت مقالات می‌توانید درباره تمامی فیلتر های تصفیه آب موجود در شرکت تصفیه آب نور، مطالعه و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *