مقالات آموزشی

فواید نوشیدن آب اسمز معکوس!

احتباس آب در بدن، آب اسمز معکوس

فواید نوشیدن آب اسمز معکوس!

آب زندگی است، اما ما می‌دانیم که هر آبی را نمی‌توان به زندگی تشبیه کرد. ما، مانند همه دانشمندان، معتقدیم که فقط آب تمیز، خالص و عاری از میکروب است که برای زندگی ضروری است. بر اساس گزارش علمی منتشر شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، سالانه میلیون ها نفر از بیماری های دستگاه گوارش رنج می برند. این چیزی است که هر خانه، فرد و سازمانی باید همیشه نگران آن باشد. کیفیت آب به جنبه ای تبدیل شده است که در بحث سلامت جمعیت جهانی در خط مقدم است. در این مطلب با فواید نوشیدن آب اسمز معکوس آشنا خواهیم شد.

 

ما می دانیم که گاهی اوقات تشخیص آلوده بودن آبی که می نوشید دشوار است، به همین دلیل است که روش های علمی اثبات شده برای تصفیه آب را طراحی کرده ایم. یکی از این روش ها اسمز معکوس (RO) است. نمک‌های معدنی، آهن و نقض استانداردهای بهداشتی می‌توانند به عدم مصرف آب شما کمک کنند.

پیشنهاد خرید: دستگاه تصفیه آب مدل SUPER GOLD X1000

 

اسمز معکوس، طبق روش های غربالگری علمی ما، موثرترین روشی است که عناصر بالقوه مضر آب را فیلتر می کند. اثربخشی این روش باعث می شود که آب RO به شدت توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی توصیه شود. مزایای نوشیدن آب اسمز معکوس غیرقابل انکار است.

 

 

آب اسمز معکوس آلاینده های کمتری دارد

اسمز معکوس یک فناوری است که برای حذف هر گونه آلاینده ای که به شکل مولکول وجود دارد، استفاده می شود. این سیستم با حذف ترکیبات مولکولی با اندازه های کوچکتر از آب کار می کند. این فرآیند را می توان با فشردن آنچه خوب است و دور ریختن بقایای نامطلوب مقایسه کرد. هزاران ترکیب وجود دارد که می تواند آب را برای مصرف انسان و حیوان ناسالم کند. از جمله این ترکیبات می توان به آهن، سرب، کلسیم و منگنز اشاره کرد. اسمز معکوس موثرترین روش تصفیه است که می تواند آب را از شر این ترکیبات مولکولی خلاص کند. این روش به عنوان بهترین روش در تصفیه آب برای فرآیندهای صنعتی و چاپی که فقط به آب بدون مواد معدنی نیاز دارند، به شمار می آید.

 

بطری آب پلاستیکی

کارشناسان ما اطمینان حاصل می کنند که تمام آلاینده ها از آب فیلتر می شوند تا آن را تمیز و عاری از ترکیبات کنند. در مقایسه با آب لوله کشی که فیلتر نشده است، آب اسمز معکوس ترکیبات کمتری دارد. حتی با آب لوله کشی، احتمال اینکه آب آلوده مانند سرب می نوشید وجود دارد. سرب یک آلاینده اصلی است، به ویژه در جاهایی که لوله کشی قدیمی و فرسوده است.  RO سرب را از آب حذف می کند و افراد را از بسیاری از بیماری ها مانند فشار خون بالا، آسیب عصبی و باروری پایین دور می کند. نوشیدن آب اسمز معکوس همچنین می تواند خطرات آسیب مغزی و شرایط کم خونی را به ویژه در کودکان از بین ببرد. انگل ها تهدید دیگری برای آب پاک و ایمن تر هستند. سیستم های RO اثبات شده ما می توانند فیلتراسیون و حذف انگل های عامل بیماری را که به منابع آب راه پیدا می کنند را تضمین کنند.

اسمز معکوس طعم را بهبود می‌بخشد

اگرچه طعم، طبق همه استانداردها، یک جنبه ذهنی است، اما تحقیقات نشان داده است که آب اسمز معکوس در مقایسه با آب لوله کشی دارای بهترین طعم است. آزمایش‌های مکرر بر روی طعم نشان داده‌اند که آب اسمز معکوس بر آب لوله‌کشی ترجیح داده می‌شود، زیرا آب لوله‌کشی دارای رگه‌هایی از گوگرد، سرب، نیترات و سایر ترکیبات است که آن را ناخوشایند می‌کند. فرآیند حذف این ترکیبات مولکولی از آب لوله کشی به مردم این امکان را می دهد که آب تمیزتر، خوشمزه تر و شیرین تری نسبت به آب لوله کشی بنوشند.

ما می‌دانیم که دریافت آب تمیزتر، خوشمزه‌تر و شیرین‌تر آسان نیست، اما از فناوری موجود، کارکنان و منابع بی‌نظیر خود استفاده می‌کنیم تا از بهترین سیستم‌هایی استفاده کنیم که می‌توانند به شما در نوشیدن آب اسمز معکوس تمیز کمک کنند. در مقایسه با آب بطری، آب اسمز معکوس ارزان‌تر است و می‌تواند در هزینه‌های شما صرفه‌جویی کند که در غیر این صورت صرف خرید آب بطری می‌شود. فن‌آوری بی‌نظیر ما از نظر اثربخشی بررسی می‌شود تا اطمینان حاصل شود که هر قطره آب در لیوان شما کاملاً تمیز و خوشمزه است. اگر فکر می کنید باید طعم آب را بهبود ببخشید، آب اسمز معکوس را می توان با استفاده از مواد معدنی از پیش حل شده بهبود بخشید.

احتباس آب در بدن

 

اگر به دنبال آبی هستید که فاقد مواد معدنی و بدون انگل باشد، برای دریافت بهترین سیستم ها برای استفاده در خانه خود با شرکت تصفیه آب نور تماس بگیرید تا به تبدیل آب ناسالم به آب اسمز معکوس کمک کند. استفاده از آب اسمز معکوس در جلوگیری از مشکلات سلامتی و جلوگیری از هزینه های نگهداری سیستم های لوله کشی بسیار مهم است. کارشناسان ما می توانند به شما کمک کنند تا آب شما برای کاربردهای سخت مناسب باشد.

ما به سیستم های کیفیت افتخار می کنیم

شرکت نور می داند که شما به بهترین سیستم ها با قیمت های رقابتی نیاز دارید، به همین دلیل است که ما با همه مشتریان خود کار می کنیم تا سیستم های تصفیه با کیفیت بالا را با قیمت های نسبتا خوب ارائه دهیم. ما همیشه خوشحالیم که شما را در شبکه مشتریان خوشحال خود داریم تا مزایای واقعی آب اسمز معکوس را تجربه کنید.

بهترین دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب ایرانی

دستگاه تصفیه آب تایوانی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *