دستگاه تصفیه آب, نکات مهم تصفیه آب

فواید آب تصفیه شده برای حیوانات خانگی!

فواید آب تصفیه شده برای حیوانات خانگی

فواید استفاده از آب تصفیه شده و سالم برای حیوانات خانگی

حیوانات خانگی هم به آب تصفیه شده احتیاج دارند. این یک واقعیت شناخته شده است که حیوانات خانگی ما دارای حواس بسیار بیشتری از ما هستند.
ازجمله طعم، بو و مزه را زودتر و بهتر از ما تشخیص می‌دهند و متاسفانه مواد شیمیایی و باکتری بین انسان و حیوان تبعیض قائل نیست و ممکن است در حیوانات نیز سبب ایجاد بیماری نماید بنابراین با استفاده از آب تصفیه یک حیوان خانگی سالم و سرحال داشته باشید.

دشمن آب آشامیدنی سگ و گربه های شما، آهک است. بنابراین باید راه حل های تصفیه ای را انتخاب کنید که سختی آب شما را کاهش دهد.

 

فواید آب تصفیه شده برای حیوانات خانگی

 

بهترین و شاید تنها راه حل امروزه برای حل مشکل آلودگی آب آشامیدنی و از بین بردن آهک و سختی آب، یک دستگاه تصفیه آب خوب است. شما می‌توانید خودتان فیلتر ها را نصب و تعویض کنید و از آبی که می‌نوشید اطمینان حاصل کرده و احساس امنیت کنید.

معمولاً یک سیستم فیلتراسیون حرفه ای، یک دستگاه تصفیه آب 6 یا 7 مرحله ای اسمز معکوس است. هر مرحله انواع خاصی از آلاینده ها را از بین برده و همین امر باعث می‌شود که تمام مراحل آب را از هر نوع آلودگی محافظت کرده و سلامت شما و حیوان خانگی تان حفظ شود. آبی که از شیر دستگاه تصفیه کننده آب خارج می‌شود، بدون آهک و خالص بوده و آماده نوشیدن است.

 

فواید آب تصفیه شده برای حیوانات خانگی

 

آب‭ ‬لوله‭ ‬کشی‭ ‬از‭  ‬ساده ترین‭ ‬منابع‭ ‬برای‭ ‬سیرآب‭ ‬کردن‭ ‬حیوان‭ ‬خانگی‭ ‬شماست. ‬اما‭ ‬باید‭ ‬به این نکته توجه‭ ‬داشت‭ ‬که‭ ‬این‭ ‬آب‭ ‬با توجه‭ ‬به‭ ‬دارا‭ ‬بودن‭ ‬مقادیر‭ ‬بالای‭ ‬نیترات،‭ ‬آهن،‭ ‬منیزیم‭ ‬و‭ ‬کلر‭ ‬در‭ ‬طولانی‭ ‬مدت‭ ‬می‌تواند‭ ‬مشکلاتی‭ ‬را‭ ‬برای‭ ‬سلامتی‭ ‬حیوان‭ ‬به‭ ‬خصوص‭ ‬حیوانی‭ ‬که‭ ‬تحمل‭ ‬پایینی‭ ‬دارد‭ ‬به‭ ‬همراه‭ ‬داشته‭ ‬باشد. ‬بنابراین‭ ‬راحت‌ترین‭ ‬راه‭ ‬برای‭ ‬کاهش‭ ‬این‭ ‬خطرات‭ ‬برای‭ ‬سلامتی،‭ ‬استفاده‭ ‬از‭ ‬دستگاه‭ ‬تصفیه ‬آب‭ ‬لوله‭ ‬کشی‭ ‬است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *