نکات مهم تصفیه آب

دستگاه آب قلیایی ساز چیست ؟

خرید دستگاه تصفیه آب تصویر اول // آیا دستگاه تصفیه آب خانگی واقعاً مفید است؟

دستگاه آب قلیایی ساز چیست ؟

دستگاه آب قلیایی ساز چیست ؟دستگاه یونیزه کننده آب قلیایی دستگاهی است که می توان از آن برای فیلتر کردن و یونیزاسیون آب استفاده کرد.در این مقاله از فروشگاه اینترنتی تصفیه نور به بررسی این موضوع میپردازیم

این دستگاه از فرآیندی به نام الکترولیز برای حذف ناخالصی ها از آب و اضافه کردن یون هایی استفاده می کند که آب را قلیایی تر می کند. نوشیدن آب قلیایی فواید زیادی دارد، از جمله بهبود هیدراتاسیون، سم زدایی و افزایش سطح انرژی.

آب قلیایی روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند زیرا مردم از فواید نوشیدن آن مطلع می شوند. دستگاه یونیزر آب قلیایی یک راه عالی برای دریافت آب قلیایی در خانه است.

برندها و مدل های مختلفی از ماشین ها وجود دارد، بنابراین مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید تا بهترین مورد را برای خود پیدا کنید. برخی از مواردی که هنگام انتخاب ماشین باید در نظر گرفته شود قیمت، ویژگی ها و گارانتی است.

اگر به دنبال راهی برای بهبود سلامت خود هستید، ممکن است بخواهید دستگاه یونیزر آب قلیایی را در نظر بگیرید. این دستگاه ها می توانند به افزایش قلیایی آب شما کمک کنند که می تواند فواید زیادی برای سلامتی شما داشته باشد.

برخی از مزایای نوشیدن آب قلیایی شامل بهبود هضم، افزایش سطح انرژی و بهبود سم زدایی است.

دستگاه یونیزر آب قلیایی می تواند افزودنی عالی برای هر خانه باشد. این دستگاه فشرده ای است که از الکترولیز برای بالا بردن pH آب استفاده می کند و آن را قلیایی تر می کند.

این می تواند فواید زیادی برای سلامتی شما داشته باشد، از جمله بهبود هیدراتاسیون، سم زدایی و گردش خون. علاوه بر این، نشان داده شده است که آب قلیایی خطر ابتلا به برخی بیماری های مزمن مانند سرطان را کاهش می دهد.

استفاده از دستگاه بسیار آسان است و دستورالعمل های واضحی را ارائه می دهد.

ویژگی های دستگاه یونیزه کننده آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی ساز چیست

خرید دستگاه تصفیه آب تصویر اول // دستگاه آب قلیایی ساز چیست

دستگاه تصفیه آب

دستگاه یونیزر آب قلیایی دستگاهی است که آب را فیلتر و یونیزه می کند تا آب را قلیایی تر کند. این می تواند برای افرادی که می خواهند سلامت خود را با مصرف آب قلیایی بهبود بخشند، مفید باشد که تصور می شود فواید سلامتی مختلفی دارد. برخی از مزایای استفاده از دستگاه یونیزر آب قلیایی عبارتند از:

-قابلیت فیلتر کردن ناخالصی ها و آلاینده ها از آب لوله کشی، که نوشیدن آن را ایمن تر می کند
-قابلیت بالا بردن PH آب برای قلیایی شدن آن
– توانایی افزودن مواد معدنی سالم مانند کلسیم و منیزیم به آب
– توانایی یونیزه کردن آب که تصور می شود فواید سلامتی زیادی دارد

مشتریان می توانند از مزایای بالقوه آب قلیایی برای سلامتی بهره مند شوند که شامل بهبود هیدراتاسیون، سم زدایی و متعادل کردن سطح pH بدن می شود.

دستگاه آب یونیزر قلیایی
دستگاه یونیزر آب قلیایی PH آب لوله کشی را به سطح pH بهینه تبدیل می کند. آب با pH بالا یون هیدروژن آزاد کمتری دارد. محدوده سطح pH از 0 تا 14، pH 7 خنثی است. و کمتر از سطح pH 7 اسیدی است. PH بالاتر از 7 قلیایی است. سطح pH شیر 7 است و بیشتر نوشابه ها دارای سطح pH حدود 3 هستند.

یونیزر آب قلیایی فیلتر ژاپنی CE

دستگاه آب قلیایی ساز چیست

سیستم موقعیت ثابت فرکانس متغیر خودکار نوآوری پیشرفته
ثبت اختراع سیستم فشار آب ثابت
سیستم تنظیم آب قلیایی بدون گام فرکانس متغیر اتوماتیک
کارتریج فیلتر ژاپنی می تواند سرب و فلزات سنگین را حذف کند.
فیبر کربن آن می تواند برای به دست آوردن اثر بهداشتی آب، ضد باکتری باشد.
آب قلیایی سطح بالا می تواند سم را در سبزیجات و میوه ها آزاد کند و همچنین آب اسیدی با سطح بالا می تواند از رشد باکتری ها جلوگیری کند. مقدار ORP و سطح PH را نمایش و تصحیح کنید. مقدار ORP را در محدوده -250 ~ -900mv حفظ کنید تا بهترین قابلیت ضد اکسید شدن را به دست آورید. فلاش معکوس خودکار به سلول الکترولیتی.
الکترود و دیافراگم سرامیکی ماندگار که از ژاپن وارد شده است. مجهز به طراحی حفاظت از جریان بیش از حد و گرمای بیش از حد و سیستم انتشار گرما. فناوری مدار صرفه جویی در انرژی با کارایی بالا به کار گرفته شد.

دستگاه یونیزر قلیایی چیست؟

دستگاه آب قلیایی ساز چیست

به عبارت ساده، این دستگاه با نشتی از روی صفحات باردار الکتریکی کار می کند که ذرات درون آب را یونیزه می کند (یا الکترولیز می کند). این باعث می شود آب غنی تر از یون های هیدروکسیل (OH-) باشد که آب قلیایی می دهد یا یون های هیدروژن (H+) که آب اسیدی می سازد.

آب باردار یا قلیایی حاصل اغلب برای نوشیدن استفاده می شود، در حالی که آب اسیدی اغلب برای تمیز کردن استفاده می شود. دستگاه به طور خودکار تقسیم می شود و سپس نوع آبی را که می خواهید به لوله خروجی هدایت می کند. اگر آب قلیایی را انتخاب کنید، آب اسیدی به سینک شما تخلیه می شود.

این ماشین ها باید دارای کلسیم یا منیزیم (کاتیون ها) و نمک یا بی کربنات (آنیون) برای یونیزه کردن آب باشند. اینها به طور طبیعی در آب رخ می دهند، اما بسیاری از شرکت ها فیلترهای حاوی این فیلترها را اضافه می کنند تا مطمئن شوند که فرآیند یونیزاسیون به حداکثر می رسد (1).

 

مطالب مرتبط :

دستگاه تصفیه آب

بهترین دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب ایرانی

دستگاه تصفیه آب تایوانی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *