نکات مهم تصفیه آب

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل LINE L600

دستگاه تصفیه آب مدل LINE L600

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل LINE L600

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل LINE L600 : فروشگاه اینترنتی تصفیه نور قصد دارد در این مقاله راجبه انواع دستگاه های تصفیه آب ایرانی و تایوانی توضحاتی را ارائه کند تا بتوانید خرید تصفیه آب را به بهترین نحو انجام دهید

مبانی سطح آب: نحوه ساخت و استفاده از آن

توضیحات خرید دستگاه تصفیه آب مدل LINE L600

سطوح آب یک راه عالی برای یافتن یک نقطه تراز در مواردی مانند پست ها یا پایه ها است، بنابراین می توانید سازه هایی یکنواخت و درست بسازید.

ساخت و ساز ساده و راه اندازی آسان سطح آب را به ابزاری محبوب تبدیل می کند که برای انواع پروژه ها در دسترس است.

ساختن سطح آب با چند وسیله خانگی مانند لوله و آب آسان است.

سپس می توانید در صورت نیاز از سطح آب استفاده کنید تا هر بار یک سطح، ساختار یا آیتم یکنواخت داشته باشید.

سطح آب چیست؟

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل LINE L600

دستگاه تصفیه آب مدل LINE L600

سطح آب هر وسیله ای است که از سطح آب مایع برای ایجاد یک صفحه مرجع افقی محلی استفاده می کند. برای تعیین شیب ظاهری یک شی یا سطح و برای تطبیق ارتفاعات مکان‌هایی که خیلی از هم دور هستند و نمی‌توان از سطح روح استفاده کرد.

سطح آب که به عنوان ارتفاع سنج یا مرحله نیز شناخته می شود، ارتفاع سطح آزاد یک دریا، نهر، دریاچه یا مخزن نسبت به یک نقطه عمودی مشخص است.

ساده ترین سطح آب، بخشی از لوله شفاف است که تا حدی با آب پر شده است. آب به راحتی برای استفاده تهیه می شود و پس از استفاده به راحتی دور ریخته می شود. انتهای آن عمودی نگه داشته می شود و بقیه لوله ها روی زمین یا کف قرار می گیرند.

سطح آب در هر انتهای لوله در همان ارتفاع خواهد بود، چه دو سر آن مجاور یا دور از هم باشند. سال هاست که از سطح آب استفاده می شود. سطح آب نسبت به سطح لیزر از فناوری پایین تری برخوردار است، اما می تواند در فواصل طولانی دقیق تر باشد و بدون خط دید، مانند اطراف گوشه ها، کار می کند.

برای جلوگیری از خطا، تمام آب باید در دمای یکسان باشد. سایر منابع خطا شامل مشکل در خواندن به دلیل مینیسک است.

اگر سطح آب اغلب استفاده می شود، رنگ را می توان به آب اضافه کرد تا راحت تر دیده شود. اگر سطح آب در فصل زمستان در فضای باز استفاده شود، می توان ضد یخ را به آب اضافه کرد. مایع شیشه شوی خودرو همچنین می تواند برای ضد یخ و افزایش دید استفاده شود.

علاوه بر این، از تشکیل حباب های ایجاد کننده خطا جلوگیری می کند. یک سورفاکتانت (عامل فعال سطحی)، مانند مواد شوینده مایع ظرفشویی دستی، می تواند به آب اضافه شود تا کشش سطحی آب را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

این محلول مایع راحت‌تر و سریع‌تر از آب معمولی در لوله جریان می‌یابد، بنابراین عملکرد دستگاه دقیق‌تر، تکرارپذیرتر و پاسخ‌دهنده‌تر خواهد بود – به ویژه در هنگام استفاده از یک لوله با قطر کوچک. همچنین، این محلول مایع را می توان از یک لوله با قطر کوچک راحت تر از آب معمولی تخلیه کرد.

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل LINE L600 // چگونه یک سطح آب خانگی درست کنیم؟

توضیحات بهترین دستگاه تصفیه آب مدل LINE L600

ساخت سطح آب آسان و ارزان است و برای تسطیح پایه عرشه یا سوله بسیار مناسب است و از سطح نجار در فواصل طولانی دقیق تر است. همچنین می‌توان از سطح آب در اطراف گوشه‌هایی استفاده کرد که خارج از خط دید هستند، کاری که لیزر یا سطح سازنده نمی‌تواند انجام دهد.

سطح آب بر این اصل کار می کند که یک مایع همیشه سطح خود را جستجو می کند، فرقی نمی کند بدنه آب وان باشد یا دریاچه.

تا زمانی که هیچ تأثیر خارجی در کار نباشد (مانند باد یا جزر و مد)، ارتفاع آب در یک سر بدنه آب با ارتفاع آب در انتهای دیگر برابر است. سطح آب به سادگی یک لوله پلاستیکی را جایگزین بدنه آب می کند.

در اینجا نحوه ساخت سطح آب خود با استفاده از یک لوله پلاستیکی انعطاف پذیر (که توسط پا در مراکز خانه در بخش لوله کشی موجود است) و دو پایه یا رولپلاک وجود دارد. ما از 3/8 اینچ I.D استفاده کردیم. لوله برای آب ما، اما اندازه های 1/4 اینچ I.D. یا بزرگتر نیز کار خواهد کرد.

برای ایجاد سطح آب:

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل LINE L600

یک چوب یا رولپلاک را در زمین نزدیک وسط فونداسیون برانید.
یک سر یک قطعه لوله انعطاف پذیر را در حالی که انتهای باز لوله بالاتر از قسمت بالای مورد نظر بلوک های فونداسیون قرار دارد، به ستون وصل کنید.
کمی رنگ خوراکی قرمز را با آب در ظرفی مخلوط کنید تا سطح آب را راحت‌تر ببینید.
انتهای دیگر لوله را در همان ارتفاع انتهای متصل نگه دارید و لوله را با آب پر کنید تا چند اینچ زیر انتهای لوله قرار گیرد. بررسی کنید که هیچ حباب هوا در لوله وجود نداشته باشد.
انگشت شست خود را محکم روی انتهای غیر متصل لوله نگه دارید و لوله را روی یکی از بلوک های پایه حرکت دهید.
یک پایه یا رولپلاک را به صورت عمودی در بالای فونداسیون قرار دهید و لوله را با هر دو انتهای لوله در یک ارتفاع تقریباً برابر آن نگه دارید.
انگشت شست خود را از انتهای باز لوله رها کنید، مطمئن شوید که آب از هر دو انتهای لوله خارج نمی شود. ارتفاع لوله را طوری تنظیم کنید که در هر دو انتها تقریباً همان مقدار لوله در بالای آب داشته باشید.
ارتفاع سطح آب در لوله را روی پایه یا رولپلاک علامت بزنید.
انگشت شست خود را روی انتهای باز لوله قرار دهید و به بلوک فونداسیون بعدی بروید. اگر فونداسیون صاف باشد، آب داخل لوله در همان ارتفاع علامت روی پایه یا رولپلاک خواهد بود.
اگر علامت بالاتر از سطح آب در لوله است، بلوک را پایین بیاورید تا علامت و سطح آب در یک راستا قرار گیرند. اگر علامت کمتر از سطح آب در لوله است، بلوک را تا آن مقدار بالا ببرید تا فونداسیون را تراز کنید.
اگر در هر نقطه ای آب از لوله بیرون ریخت، لوله را دوباره پر کنید و تمام اندازه گیری ها را از نو شروع کنید.

 

مطالب مرتبط :

 

دستگاه تصفیه آب ایرانی

دستگاه تصفیه آب تایوانی

فیلتر تصفیه آب

دستگاه های پیش تصفیه

قطعات و لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب الزامی است؟

نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L600

فواید دستگاه تصفیه آب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *