نکات مهم تصفیه آب

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L810

دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L810

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L810

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L810 : فروشگاه اینترنتی تصفه نور ارائه کننده انواع دستگاه های تصفیه آب ایرانی و تایوانی در خدمت شما عزیزان میباشد

فیلتر آب در مقابل تصفیه کننده ها: آیا تفاوتی وجود دارد؟

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L810

همه ما اهمیت آب پاک را می دانیم. چه در حال مصرف آن باشیم و چه برای تمیز کردن از آن استفاده کنیم، آب کثیف مفید نیست و می تواند ما را واقعاً ناراحت کند.

طیف وسیعی از روش ها برای اطمینان از داشتن آب تمیز برای انجام فعالیت های روزانه وجود دارد. مشکل این است که تشخیص تفاوت بین این روش ها و روشی که برای شرایط شما مناسب تر است می تواند گیج کننده باشد.

فیلترهای آب و تصفیه آب هر دو معمولاً برای تصفیه آب استفاده می شوند، اما تفاوت بین این دو چیست؟ ما یک خلاصه جامع از فیلترهای آب در مقابل دستگاه تصفیه آب انجام داده‌ایم تا درک بهتری از عملکرد هر کدام داشته باشید.

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L810 // فیلترهای آب در مقابل تصفیه کننده ها: کاوش در هر کدام

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L810

دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L810

فیلترهای آب

ابتدا در کاوش فیلتر آب در مقابل تصفیه کننده، اجازه دهید نگاهی به فیلترها بیندازیم.

طیف وسیعی از فیلترهای آب مختلف وجود دارد که می توان از آنها برای تمیز کردن منبع خود استفاده کرد. صرف نظر از نوع آنها، اساساً همان هدف را دنبال می کنند. یعنی آلاینده های آب شما را مسدود می کنند (و در شهرهایی مثل فونیکس آلاینده های آب زیادی وجود دارد) به طوری که آب شما از شیر آب شما خارج می شود اما کثیفی و سایر ناخالصی ها اینطور نیست.

بیایید نگاهی به هر نوع فیلتر بیندازیم تا بتوانید بهترین نوع فیلتر را انتخاب کنید که با نیازهای شما مطابقت دارد.

فیلترهای کل خانه
همانطور که از نام آنها پیداست، فیلترهای کل خانه آب را برای هر شیر آب در خانه شما تصفیه می کنند. در خط اصلی آب نصب می شود تا بتواند آب را در مسیر خود به خانه شما فیلتر کند. به طور معمول، این نوع آب حاوی یک فیلتر رسوب است که چیزهایی مانند خاک، لجن و زنگ را جدا می کند.

پس از این، از فیلتر دیگری (مس روی و سنگ معدنی) عبور می کند تا کلر و فلزات سنگین محلول در آب را حذف کند. این بخش از فرآیند معمولاً آب را برای رشد جلبک ها تصفیه می کند و محیطی را ایجاد می کند که در آن از وجود باکتری ها جلوگیری شود.

سپس آب از طریق فیلتر کربنی پردازش می شود که حضور آفت کش ها، علف کش ها و ترکیبات شیمیایی را در مایع به حداقل می رساند.

فیلترهای خانه معمولاً به گونه‌ای طراحی می‌شوند که بتوان آن‌ها را مطابق با خانه و نیازهای خاص شما سفارشی کرد. ممکن است در منطقه ای زندگی کنید که داشتن فیلتر UV برای حذف باکتری ها و ویروس ها از آب شما عملی است. در مکان‌های دیگر، تهویه‌کننده آب ممکن است برای جلوگیری از تجمع رسوب در لوله‌های شما مهم‌تر باشد. برای یافتن بهترین فیلتر آب برای فینیکس، آریزونا، به وب سایت ما نگاهی بیندازید.

فروشگاه اینترنتی تصفیه نور

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L810

فیلترهای آب بسیار سازگار هستند، بنابراین شما می توانید راه حلی را پیدا کنید که برای آب محلی خود موثرتر باشد.

فیلترهای نقطه استفاده
وقتی صحبت از مصرف می شود، داشتن آب تمیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین دلیل است که برخی از افراد فیلترهای نوشیدنی خاصی را نصب می کنند که از تازه و تمیز بودن آب آنها برای آشامیدن مطمئن شود.

در مورد فیلترهای نوشیدنی باید طیف وسیعی از طرح ها را انجام دهید. برخی به عنوان یک شیر اضافی روی نیمکت شما می آیند در حالی که برخی دیگر واحدهایی هستند که زیر سینک قرار می گیرند. صرف نظر از طراحی، اکثر آنها به یک شکل کار می کنند.

نوشیدن آب تمیز را با استفاده از کربن فعال و همچنین تبادل یونی فیلتر می کند. این بدان معناست که فیلتر آلاینده‌هایی مانند فلزات سنگین، کلر و مواد دارویی را جذب و جمع‌آوری می‌کند و از عبور آنها از شیر شما جلوگیری می‌کند.

فیلترهای نوشیدنی در از بین بردن این ترکیبات بالقوه مضر بسیار موثر هستند. در حالی که آنها اثر حذف مواد معدنی را نیز دارند، این موضوع آنقدرها هم که فکر می کنید جدی نیست. بدن شما بیشتر مواد معدنی حیاتی خود را از رژیم غذایی شما دریافت می کند، به همین دلیل است که حذف آنها از آب آشامیدنی شما بعید است که اثرات نامطلوبی بر سلامتی شما داشته باشد، مگر اینکه به شرایطی مبتلا باشید که نیاز به مدیریت خرد در مصرف مواد معدنی داشته باشید.

فیلترهای دوش
از طرف دیگر، ممکن است یک فیلتر برای دوش خود تهیه کنید. اینها معمولاً دارای طرح هایی هستند که به راحتی می توانند به یک سر دوش استاندارد متصل شوند یا آن را به طور کلی جایگزین کنند.

اگر در مکانی زندگی می‌کنید که آب «سخت» دارد، این ممکن است گزینه ارزشمندی باشد. آب سخت کف کردن صابون را دشوار می کند، بنابراین شستن صحیح مو و بدن دشوار است.

فیلترهای دوش برای منابع آبی که دارای کلر زیاد یا سایر مواد شیمیایی هستند نیز مفید هستند. این نوع مواد می توانند پوست و مو را خشک کرده و بر سلامت و ظاهر آنها تأثیر بگذارند.برای خرید دستگاه تصفیه آب با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

 

مطالب مرتبط :

دستگاه تصفیه اب ایرانی

دستگاه تصفیه اب تایوانی

بهترین دستگاه تصفیه آب

فیلتر تصفیه آب

دستگاه های پیش تصفیه

قطعات و لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب الزامی است؟

نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

فواید دستگاه تصفیه آب

مطالب مرتبط

14 نظر در “توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L810

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *