نکات مهم تصفیه آب

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L719

دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L719

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L719

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L719 : ما در فروشگاه اینترنتی تصفیه نور ارائه کننده انواع دستگاه های تصفیه آب ایرانی و تایوانی هستیم شما عزیزان میتوانید دستگاه تصفیه آب مورد نظر خود را در فروشگاه اینترنتی تصفیه نور تهیه کنید

اثرات مضر نوشیدن آب غیر معدنی، طبق گفته WHO

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L719

یک مطالعه WHO در مورد پیامدهای نامطلوب مصرف آب غیر معدنی به وضوح آنها را در جنبه های زیر فهرست می کند:

اثرات مستقیم بر غشای مخاطی روده، متابولیسم و ​​هموستاز مواد معدنی یا سایر عملکردهای بدن.
مصرف کم یا عدم دریافت کلسیم و منیزیم از آب کم معدنی.
مصرف کم سایر عناصر ضروری و ریز عناصر.
از دست دادن کلسیم، منیزیم و سایر عناصر ضروری در غذای آماده.
افزایش احتمالی دریافت فلزات سمی در رژیم غذایی.

فیلتر آب در مقابل دستگاه تصفیه آب: تفاوت چیست؟

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L719

دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L719

حمام کردن سگتان در وان، شستن ظروف بعد از شام، خنک کردن یک لیوان آب برای میهمان صبحانه – شما برای همه چیز از آب استفاده می کنید.

و داشتن آب تمیز و سالم برای مقابله با همه آشفتگی های کوچک زندگی؟ این همه آن لحظات را کمی شیرین‌تر می‌کند – البته به صورت مجازی.

اما همانطور که شروع به جستجوی راه‌هایی برای مقابله با آلاینده‌های موجود در آب خود می‌کنید، ممکن است متوجه شوید که در اصطلاح صنعتی درگیر می‌شوید.

ممکن است اصطلاحات فیلتر آب و تصفیه آب را به جای یکدیگر بشنوید، اما در واقع این دو چیز متفاوت هستند.

خوشبختانه برای شما، ما کارشناسان آب هستیم و اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد فیلتر آب در مقابل دستگاه تصفیه آب هستید، توضیح خواهیم داد که هر گزینه شامل تفاوت هایی است که باید از آنها آگاه باشید. بیا یک نگاهی بیندازیم.

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L719 // فیلتر آب چیست؟

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L719

فیلتر آب سیستمی است که رسوبات و آلاینده‌ها را از آب حذف می‌کند تا شفاف‌تر به نظر برسد، طعم و بوی بهتری داشته باشد و برای نوشیدن و استفاده برای فعالیت‌های دیگر مانند حمام کردن، پخت و پز و شستن ظروف سالم‌تر باشد.

اغلب، فیلترهای آب با استفاده از ترکیبی از انواع مختلف مواد کربنی برای جذب آلاینده ها و جلوگیری از دنبال کردن آب شما به مکان هایی مانند سینک آشپزخانه شما کار می کنند.

برای اطلاعات بیشتر، رایج ترین انواع فیلترهای آب را در زیر شرح داده ایم:

فیلتر آب کل خانه

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L719

دقیقاً همانطور که به نظر می رسد، فیلترهای آب کل خانه به خط اصلی آب شما متصل می شوند تا آلودگی ها را در کل خانه شما کاهش دهند.

اکثر فیلترهای آب کل خانه – مانند سیستم های RHINO® Aquasana – با یک پیش فیلتر رسوبی کار می کنند که زنگ، رسوب و گل و لای را می گیرد.

سپس، آب به سمت سنگ های مس-روی و معدنی شما حرکت می کند تا کلر، فلزات سنگین محلول در آب را فیلتر کند و از رشد باکتری ها و جلبک ها جلوگیری کند.

از آنجا، آب به سمت فیلتر کربن فعال شما حرکت می کند. این فیلتر برای کاهش علف کش ها، آفت کش ها و سایر ترکیبات شیمیایی که ممکن است وجود داشته باشد، عمل می کند.

برخی از فیلترهای آب کل خانه – مانند فیلتر کل خانه Aquasana OptimH2O® – با استفاده از یک بلوک کربن غول پیکر و فوق متراکم کار می کنند که فیلتراسیون عالی را در مقایسه با محیط های دانه ای ارائه می دهد.

کاتالیزور و کربن فعال برای انجام تبادل یونی و فیلتراسیون زیر میکرون – تا 0.5 میکرون – ترکیب می شوند. این کار برای کاهش آلاینده‌هایی مانند سرب، کیست‌ها، PFOA/PFOS، کلر، کلرامین‌ها و موارد دیگر برای آب شگفت‌انگیز در کل خانه شما کار می‌کند.

فیلترهای آب کل خانه نیز بسته به نیاز آب شما بسیار قابل تنظیم هستند. یک نرم کننده آب برای کاهش رسوب در لوله های شما بدون نمک. یک فیلتر پست زیر میکرونی برای کاهش رسوبات و ذرات آلی باقیمانده در آب شما، به کوچکی میکروسکوپی. یک فیلتر UV تا دیگر نگران باکتری ها و ویروس های موجود در هنگام جوش نشوید.

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L719 // فیلترهای آب دوش

توضیحات دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L719

فیلترهای آب دوش به لوله حمام متصل می شوند و می توانند در انواع رنگ ها و گزینه های سر دوش عرضه شوند. اگر سر دوش خود را دارید، می‌توانید گزینه‌ای تهیه کنید که به سادگی به آن وصل می‌شود، یا می‌توانید یک فیلتر دوش همراه با سر دوش به رنگ دلخواه خود تهیه کنید.

فیلترهای آب دوش با کاهش کلر و مواد شیمیایی مصنوعی که می‌توانند باعث آسیب و خشکی بیش از حد شوند، پوست و موی سالم‌تر را کاهش می‌دهند. آکواسانا از کربن طبیعی پوسته نارگیل در محیط تصفیه برای افزایش pH آب و کاهش بیش از 90 درصد کلر و سایر مواد شیمیایی خشن استفاده می کند. در همین حال، محیط مس/روی باعث کاهش بیشتر کلر و افزایش تعادل pH آب می شود.

فیلترهای آب روی میز، فیلتراسیون و راحتی بسیار خوبی را ارائه می دهند، زیرا این سیستم ها را می توان دقیقاً در جایی که شما می خواهید مانند داخل آشپزخانه شما نصب کرد. در واقع، برخی از فیلترهای آب روی میز را می‌توان مستقیماً به شیر آب وصل کرد، در حالی که اگر فضای کافی در سینک خود ندارید، می‌توانید برخی دیگر را در جای دیگری قرار دهید.

در حالی که فیلترهای آب روی میز سطح بالایی از فیلتراسیون را ارائه می دهند، باید توجه داشت که آنها معمولاً به اندازه سیستم های کل خانه یا زیر سینک قدرتمند نیستند. به این ترتیب، اگر به دنبال حداکثر حذف آلودگی هستید، ممکن است بخواهید گزینه های دیگری را در نظر بگیرید.

برای خرید دستگاه تصفیه آب با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید.

مطالب مرتبط :

دستگاه تصفیه اب ایرانی

دستگاه تصفیه اب تایوانی

بهترین دستگاه تصفیه آب

فیلتر تصفیه آب

دستگاه های پیش تصفیه

قطعات و لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب الزامی است؟

نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب مدل BLUE LINE L600

فواید دستگاه تصفیه آب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *