مقالات آموزشی

آیا تصفیه آب RO برای سلامتی مفید است؟

تصفیه آب RO

آیا تصفیه آب RO برای سلامتی مفید است؟

اکثر خانه ها به یک دستگاه تصفیه آب RO اعتماد دارند تا خانواده و عزیزان خود را با  آب آشامیدنی سالم و آشامیدنی ایمن نگه دارد. اما هنوز همه با RO Purifiers صلح نکرده اند. اغلب این سوال مطرح می شود که آیا آب RO برای سلامتی مضر است یا خیر. به خصوص هنگامی که در حال انتخاب یک دستگاه تصفیه آب به صورت آنلاین هستید، در مورد اصالت محصول نگران هستند. اینجا در شرکت نور، ما کاملا درک می کنیم که شما بهترین چیز را برای خود می خواهید، و به درستی هم همینطور است! بنابراین، در اینجا اطلاعات دقیقی در مورد دستگاه تصفیه آب RO  وجود دارد.

 

تصفیه آب RO چیست؟

RO  مخفف اسمز معکوس است. آب RO از بسیاری جهات برای سلامتی شما مفید است. اسمز معکوس روشی برای تصفیه آب است که بر خلاف اسمز عمل می کند. آب از یک غشای نیمه تراوا می گذرد که از کامپوزیت لایه نازک ساخته شده است که آلاینده های بزرگتر و مضر مانند سرب، جیوه، رسوب و غیره را به دام می اندازد و تنها آب آشامیدنی تمیز و تصفیه شده باقی می ماند.

 

تصفیه آب اسمز معکوس

 

حال، چیزی که مصرف کننده را نگران می کند این است که اگر یک سیستم RO همه مواد شیمیایی و آلاینده ها را به دام بیندازد، آیا آب را نیز از مواد مغذی تخلیه می کند؟ آیا مصرف آن همچنان به همان اندازه  سالم و مفید است ؟

 

مزایای آب RO

دستگاه تصفیه آب RO مزایای متعددی دارد. با این حال، هنوز یک دوراهی وجود دارد، “آیا آب RO خوب است؟” یکی دیگر از نگرانی های رایج این است که آیا آب RO برای سلامتی خوب است یا بد؟

 

خوب، این نگرانی ها مناسب است. با بیماری های متعدد منتقله از آب و افسانه ها حول موضوع – “آیا دستگاه تصفیه آب برای سلامتی مضر است؟” از آنجایی که سلامت خانواده شما در خطر است. این مهم است که در مورد کیفیت آب RO به خوبی آگاه و آموزش دیده باشید.

 

فواید متعددی از آب RO وجود دارد، اما این 3 نکته همه شک و تردیدهای شما را برطرف می کند:

پیشنهاد می شود :  بهترین دستگاه تصفیه آب

 

بدون آلودگی:

سیستم RO تضمین می کند که هر نوع  ناخالصی از آب حذف می شود و شما فقط به سالم ترین و تمیزترین آب آشامیدنی دسترسی دارید. این مواد شیمیایی اغلب می توانند در درازمدت کشنده باشند، به همین دلیل است که باید نهایت دقت را به خرج دهید و مطمئن شوید که دستگاه تصفیه آب RO شما به خوبی کار می کند. دستگاه تصفیه آب RO  از شرکت نور از حداقل تصفیه 5 مرحله‌ای و حداکثر تصفیه 8 مرحله‌ای شامل پیش فیلتر، فیلتر رسوب، بلوک کربن، غشای RO جریان جانبی ثبت شده و … ساخته شده است.

 

تصفیه آب اسمز معکوس

 

سدیم آب نرم را کاهش می دهد:

اکثر تصفیه کننده های RO دارای یک نرم کننده آب هستند که مواد معدنی سخت را از آب حذف می کند. اگرچه برای پخت و پز، تمیز کردن و سایر فعالیت ها عالی است، اما مواد معدنی سخت با مولکول های سدیم جایگزین می شوند که اغلب طعم عجیبی به آب اضافه می کنند. یک  سیستم تصفیه RO  این محتوای سدیم را کاهش می دهد و نیاز شما به آب را برآورده می کند که تشنگی شما را برطرف می کند و طعم عالی را به یکباره می دهد. اگر به صورت آنلاین یا در فروشگاه های ما بر روی یک دستگاه تصفیه آب سرمایه گذاری می کنید، مطمئن شوید که دستگاه تصفیه آب RO شما دارای یک نرم کننده آب است تا از حداکثر مزایای RO بهره مند شوید.

 

طعم آب RO بهتر است:

با توجه به این واقعیت که یک دستگاه تصفیه آب RO تمام مواد شیمیایی مضر را فیلتر می کند و فقط مواد مغذی ضروری را حفظ می کند، مطمئن باشید آب شما طعم فوق العاده ای خواهد داشت!

فروشگاه تصفیه آب نور تولید کننده و عرضه کننده دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب و دارای نمایندگی های فعال در سراسر کشور جهت خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد. اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب با کیفیت دارید و به مشاوره نیازمندید، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با وجود تمام این مزایا، می ترسید که آب RO نیز فاقد مواد معدنی ضروری باشد. ما می توانیم اطمینان دهیم که اینطور نیست. غشاهای مختلف مانند فیلتر کربن و فیلتر رسوب برای حذف آن عناصر مضر و در عین حال حفظ مواد مغذی ضروری طراحی شده اند. علاوه بر این، یک تصفیه‌کننده آب مدرن RO با فناوری پیشرفته بازیابی و فناوری معدنی‌سازی فعال می‌شود که مواد معدنی ضروری را حتی در صورت از دست دادن دوباره پر می‌کند. کنترلرهای TDS  به نگهداری کمک می کنند

پیشنهاد می شود :

دستگاه تصفیه آب ایرانی

دستگاه تصفیه آب تایوانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *