ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

فروش دستگاه تصفیه آب!

محتوا
26 ژوئن 2022
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه
فروش دستگاه تصفیه آب
امتیاز بدهید

فروش دستگاه تصفیه آب!

فروشگاه اینترنتی نور یکی از بزرگترین و معتبرترین برندهای برتر در زمینه فروش دستگاه تصفیه آب خانگی، فروش دستگاه پیش تصفیه آب، فروش فیلتر تصفیه آب، فروش قطعات دستگاه تصفیه آب و فروش لوازم جانبی دستگاه تصفیه آب می باشد. هدف اصلی شرکت تصفیه آب نور خدمات رسانی حضوری و غیرحضوری به مشتریان گرامی است.

تصفیه آب چیست؟

به نقل از ویکی پدیا، تصفیه آب به انگلیسی Water Treatment، هر فرآیندی که کیفیت آب را بهبود بخشیده تا آن را برای یک هدف خاص، مناسب‌تر کند. هدف خاص و استفادهٔ نهایی ممکن است نوشیدن، تأمین آب صنعتی، آبیاری، نگهداری جریان رودخانه، تفریح با آب یا بسیاری از کاربردهای دیگر، از جمله بازگرداندن به صورت امن به محیط‌زیست باشد.

تصفیه ی آب آلاینده‌ها و اجزای نامطلوب را حذف می‌کند یا غلظت آن‌ها را کاهش می‌دهد، به طوری‌که آب برای استفاده مورد نظر مناسب می‌شود.

 

فروش دستگاه تصفیه آب

 

تصفیه آب آشامیدنی!

تصفیه آب برای تولید آب آشامیدنی شامل حذف آلاینده‌ها از آب ورودی، برای تولید آبی است که به اندازهٔ کافی برای مصرف انسان بدون خطر کوتاه‌مدت یا بلندمدت بر سلامتی انسان باشد. موادی که در طول فرایند تصفیه آب آشامیدنی حذف می‌شوند عبارتند از: جامدات معلق، باکتری‌ها، جلبکها، ویروس‌ها، قارچها و مواد معدنی مانند آهن و منگنز.

فرایندهای مربوط به حذف آلاینده‌ها شامل فرایندهای فیزیکی مانند ته‌نشینی و فیلتراسیون، فرایندهای شیمیایی مانند ضد عفونی و انعقاد و فرایندهای بیولوژیکی مانند فیلتر کردن آهسته شن و ماسه است.

برای اطمینان از کیفیت آب، افزون بر تصفیه، مسائل مربوط به نقل و انتقال و آبرسانی نیز مدنظر قرار گرفته می‌شود. به همین دلیل، روش معمول برای جلوگیری از آلودگی باکتریایی در طول مرحلهٔ توزیع، نگهداشتن مواد ضدعفونی‌کننده در آب تصفیه شده ‌است.

به همین دلیل تصفیه شدن آب تنها با استفاده از تصفیه کن های آب شهری کافی نیست و تمامی آلاینده ها و مواد شیمیایی از آب حذف نمی شوند. با توجه به همین توضیحات لازم است که یک دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت برای منزل خود تهیه کرده تا از سلامت آب آشامیدنی که مصرف می کنید مطمئن باشید.

مراحل تصفیه در دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای!

سوالی که ذهن بسیاری از افرادی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب با کیفیت را دارند، درگیر کرده است این است دستگاه تصفیه آب چند مرحله ای مناسب خانه ماست؟

 

فروش دستگاه تصفیه آب

 

مرحله اول: حذف شن و ماسه و گل و لای

آب از شیر ورودی وارد هوزینگ مرحله اول می‌شود. اولین مرحله، فیلتر پلی پروپیلن است که جنس آن پنبه فشرده شده است و باعث حذف املاح درشت موجود در آب آشامیدنی مانند گل و لای، رسوبات، زنگ لوله، شن و ماسه و هر ماده محلولی که بزرگتر از 5 میکرون باشد می شود.

املاحی که فیلتر پلی پروپیلن باعث حذف آنها می شودف باعث بروز سنگ کلیه می‌شوند و حذف آنها توسط این فیلتر تصفیه آب از سنگ کلیه جلوگیری می کند. این رسوبات همچنین در ته کتری و لیوان چای هم قابل مشاهده هستند که پس از حذف توسط  فیلتر pp، آب تصفیه شده عاری از این رسوبات است.

مرحله دوم: حذف و جذب کلر از آب آشامیدنی

بعد از پایان مرحله اول، آب وارد هوزینگ دوم یعنی همان فیلتر کربن اکتیو می‌شود. فیلتر کربن اکتیو از پوسته نارگیل ساخته شده و کاملا گیاهی است که کلر موجود در آب لوله کشی را جذب و آب را تصفیه می کند.

مرحله سوم: حذف کلرامین و محافظت از ممبران

مرحله سوم هم مانند فیلتر شماره دو، یک مرحله کربن فشرده قبل از فیلتر اصلی ممبران است. این مرحله در واقع مکمل مرحله دوم است. به طور کلی می‌توان گفت که هر سه یک، دو و سه فیلتر پیش تصفیه محسوب می‌شوند.

مرحله سوم باعث حذف مواد جانبی کلر مثل کلرامین شده که باعث کامل شدن تصفیه کلر می‌شود. این فیلتر به دلیل فشرده بودن باعث محافظت از فیلتر مرحله 4 یعنی همان فیلتر ممبران که فیلتر اصلی در تصفیه آب اسمز معکوس است، می‌شود.

 

فروش دستگاه تصفیه آب

 

مرحله چهارم: کاهش سختی آب و حذف املاح بسیار ریز

آب بعد از گذشت از مرحله سوم وارد پمپ تصفیه آب و سپس با فشا زیاد وارد هوزینگ ممبران می‌شود. مرحله چهارم یعنی همان فیلتر ممبران یک فیلتر قدرتمند در حذف املاح مضر آب لوله کشی است. این فیلتر باعث حذف املاح مضری مانند آرسنیک، فلزات سنگین، نیترات، آلومینیوم، نیتریت و هر گونه ماده مضری قابل مشاهده با چشم نیست و در ابعاد کوچکتر از یک ده هزارم میکرون است، می‌شود. پس از پایان این مرحله سختی آب آشامیدنی کاملا کاهش می‌یابد.

املاحی که توسط فیلتر ممبران حذف شده‌اند به سمت فاضلاب زیر سینک هدایت شده و آب آشامیدنی با سختی بسیار پایین به مخزن ذخیره تصفیه آب می‌رود. ممبران اصلی ترین مرحله در تصفیه آب است و به همین دلیل نیاز به محافظت بیشتری دارد. اگر پس از یک الی 2 سال متوجه شدید که آب کتری رسوب می‌زند، به این معنی است که فیلتر ممبران دیگر توانایی حذف املاح مضر را نداشته و باید تعویض شود.

مرحله پنجم: شیرین کننده آب آشامیدنی

مرحله پنجم همان فیلتر پست کربن خطی است که مانند مرحله دوم از پوسته نارگیل ساخته شده و کاملا گیاهی است. این فیلتر باعث بهبود طعم، بو و رنگ آب می‌شود. عمر مفید فیلتر شماره 5 بین یک الی یک سال و نیم است که دلیل تلخی آب تصفیه شده، تمام شدن عمر این فیلتر است.

مرحله ششم: حفظ املاح معدنی مفید برای بدن

املاح مفیدی که با نوشیدن آب وارد بدن می‌شوند عبارتند از سدیم،کلسیم، بی کربنات، منیزیم و … که بایستی به میزان استاندارد در آب مصرفی ما وجود داشته باشند.

پس دستگاه تصفیه آب شما حتما باید دارای فیلتر مرحله شش یا همان فیلتر مینرال باشد. به همین دلیل است که دستگاه تصفیه آب 5 مرحله ای برای بدن مضر است، زیرا تمامی املاح مفید آن هم حذف شده اند. فیلتر مینرال املاح مفیدی که در گذر از مراحل قبلی حذف شده بودند را در آب حل می‌کند تا سختی آب بین عدد 30 تا 100 قرار بگیرد. لازم به ذکر است که مرحله ششم به صورت شیمیایی هیچ واکنشی رو آب انجام نمی‌دهد و هیچ ضرری برای بدن ندارد.

 

فروش دستگاه تصفیه آب

 

فروشگاه تصفیه آب نور تولید کننده و عرضه کننده دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب و دارای نمایندگی های فعال در سراسر کشور جهت خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد. جهت مشاوره و یا ثبت سفارش با مشاوران ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

میکروب ها و باکتری های آب شهری

مهمترین میکروب ها و باکتری های آب شهری!

میکروب ها و باکتری های آب شهری! میکروب ها و باکتری های آب شهری. آب برای زندگی همه ...
محتوا
17 مه 2022
دستگاه تصفیه آب برای خانه

کدام دستگاه تصفیه آب برای خانه مناسب است؟

کدام دستگاه تصفیه آب برای خانه مناسب است؟ با شروع باران های موسمی نگرانی محافظت از خانواده خود ...
محتوا
10 آگوست 2022
شما لایق بهترین دستگاه تصفیه آب هستید!

شما لایق بهترین دستگاه تصفیه آب هستید!

شما لایق بهترین دستگاه تصفیه آب هستید هنگامی که کلمه "مواد معدنی" را می شنویم، رژیم غذایی سرشار ...
محتوا
10 آگوست 2022
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • Attributes
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • Custom fields
 • Additional information
مقایسه
preloader