ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

دستگاه تصفیه آب RO،UV و UF چیست؟

محتوا
08 آگوست 2022
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه
دستگاه تصفیه
امتیاز بدهید

دستگاه تصفیه آب RO UV و UF چیست؟

روش‌های آب آشامیدنی تمیز مانند  RO، UV و UF در دستگاه‌های تصفیه آب در عصر امروزی ضروری است. “آب کثیف” فراتر از بیماری های ناشی از آب آسیب می رساند. کشنده های کند واقعی آلاینده هایی مانند آرسنیک، سرب و سایر ذرات سمی هستند که ممکن است در دراز مدت کشنده باشند. برای چنین مواقعی، بهتر است روی یک دستگاه تصفیه آب قابل اعتماد سرمایه گذاری کنید که تمام ذرات و حلال های مضر را از بین می برد و سلامت شما را تضمین می کند.

 

یک بحث طولانی در مورد سیستم های تصفیه آب RO در مقابل UV و UF وجود دارد. شما می توانید یکی از آنها یا ترکیبی مانند دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس UV را انتخاب کنید. بین فناوری RO UV و UF و نحوه کمک آنها به ایمن کردن آب برای مصرف تفاوت وجود دارد. برای اینکه بتوانید تصمیم بگیرید، بگذارید مختصری در مورد همه آنها به شما ارائه دهیم.

 

پیشنهاد خرید: دستگاه تصفیه آب مدل A GOLD M700

 

در اینجا تفاوت بین دستگاه های تصفیه آب RO UV و UF برای شفافیت شما وجود دارد:

RO،UV،UF  چیست؟

 

احتباس آب در بدن

 

دستگاه تصفیه آب RO چیست؟

اصطلاح اسمز معکوس، یک دستگاه تصفیه آب RO ، بهترین در بازار در نظر گرفته می شود. این تصفیه آب نیرویی را در امتداد منطقه آب متمرکز وارد می کند. این آب از طریق یک غشای نیمه تراوا جریان می یابد و در نتیجه آب خالص RO ایجاد می شود. این فرآیند به سادگی ذرات مضر را از بین نمی برد، بلکه مواد جامد محلول را نیز از بین می برد. این روش آب سخت را به آب نرم تبدیل می کند و آن را برای مصرف مناسب می کند. با یک پیش فیلتر، یک فیلتر رسوب، یک فیلتر کربن و یک غشای Side Stream RO فعال می شود. بنابراین، مواد معدنی و مواد مغذی طبیعی برای یک سبک زندگی سالم حفظ می شوند و در عین حال فقط عناصر مضر را حذف می کنند. با فناوری پیشرفته بازیابی، حداکثر آب حفظ می شود و در نتیجه حداقل هدر رفت.

 

دستگاه تصفیه آب RO روشی مناسب برای کاهش TDS در آب است.

 

بیشتر بخوانید: چگونگی نصب دستگاه تصفیه آب

 

دستگاه تصفیه آب UV چیست؟

ابتدایی ترین شکل فیلتراسیون آب را می توان با استفاده از یک دستگاه تصفیه آب UV انجام داد که از اشعه ماوراء بنفش برای از بین بردن میکروب ها استفاده می کند. آب با فشار از یک لوله عبور می کند و در معرض تابش قرار می گیرد. از جنبه مثبت، فناوری UV بدون مواد شیمیایی است و نگهداری آن آسان است. متأسفانه، نمی تواند TDS را از بین ببرد یا باکتری هایی را که تشعشعات موفق به کشتن آنها می شوند، از بین ببرد. موجودات مرده همچنان در آبی که در نهایت مصرف می کنید وجود دارند.

 

دستگاه تصفیه آب قلیایی

 

دستگاه تصفیه آب UF چیست؟

تفاوت بین UV و UF این است که فناوری UF بدون برق کار می کند. این ماده جامدات معلق، ذرات بزرگتر و مولکول های آب را از طریق یک غشای توخالی از بین می برد. تصفیه‌کننده‌های آب UF می‌توانند باکتری‌ها و میکروارگانیسم‌ها را از بین ببرند، اما نمی‌توانند مواد جامد محلول را از بین ببرند. برخلاف دستگاه تصفیه آب RO، نمی تواند آب سخت را به آب نرم تبدیل کند . عاقلانه است که از یک تصفیه کننده آب UV RO، همراه با فیلتر آب UF، برای بهترین تجربه نوشیدن استفاده کنید، به خصوص زمانی که از سطح TDS در آب مطمئن نیستید.

 

پیشنهاد خرید: دستگاه تصفیه آب مدل A GOLD M900

 

دستگاه تصفیه آب RO UV UF برای آب سخت و TDS

 

 TDS چیست؟ آیا سیستم تصفیه آب RO UV UF دارای کنترلر TDS برای نرم کردن آب سخت است؟ 

TDS  ترکیبی از مواد سمی در آب است که توسط صنایع و آفت کش ها تولید می شود. کاهش این امر ضروری است، بنابراین سرمایه گذاری در یک دستگاه تصفیه آب UV RO برای آب آشامیدنی تمیز عاقلانه است.

 

دستگاه تصفیه آب از کجا بخریم، آب قلیایی

 

نمودار مقایسه RO در مقابل UV در مقابل UF

 

شماره

فیلتر RO

فیلتر UV

فیلتر UF

1

برای تصفیه نیاز به برق داردبرای تصفیه نیاز به برق داردنیازی به برق ندارد

2

تمام باکتری ها و ویروس ها را فیلتر می کندهمه باکتری ها و ویروس ها را می کشد اما آنها را از بین نمی بردتمام باکتری ها و ویروس ها را فیلتر می کند

3

نیاز به فشار آب بالا دارد و از پمپ اضافی استفاده می کندبا فشار معمولی آب لوله کشی کار می کندبا فشار معمولی آب لوله کشی کار می کند

4

نمک های محلول و فلزات مضر را حذف می کندنمی تواند نمک های محلول و فلزات مضر را حذف کندنمی تواند نمک های محلول و فلزات مضر را حذف کند

5

تمام ناخالصی های معلق و قابل مشاهده را فیلتر می کندناخالصی های معلق و قابل مشاهده را فیلتر نمی کندتمام ناخالصی های معلق و قابل مشاهده را فیلتر می کند

6

اندازه غشا: 0.0001 میکرونبدون غشاءاندازه غشا: 0.01 میکرون

7

90% TDS را حذف می کندحذف TDS وجود نداردحذف TDS وجود ندارد

 

                       

با آگاهی از دستگاه های تصفیه آب RO، UV، و UF، مجموعه دستگاه های تصفیه آب شرکت نور را مرور کنید و سیستم تصفیه آب را به خانه بیاورید که خانواده شما را سالم و ایمن نگه می دارد.

 

فروشگاه تصفیه آب نور تولید کننده و عرضه کننده دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب و دارای نمایندگی های فعال در سراسر کشور جهت خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد. اگر قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت دارید و به مشاوره نیازمندید، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

دستگاه تصفیه آب با کیفیت

فواید استفاده از دستگاه تصفیه آب!

فواید استفاده از دستگاه تصفیه آب! اولین و مهم ترین دلیل استفاده از دستگاه تصفیه آب، بالا بردن ...
محتوا
06 ژوئن 2022
مشکلات دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

مشکلات دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس!

13 مشکل و راه حل های دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس چه زمانی دستگاه تصفیه آب یا دستگاه ...
محتوا
28 ژوئن 2022
آب تصفیه شده و جلوگیری از خشکی پوست

آب تصفیه شده و جلوگیری از خشکی پوست!

آب تصفیه شده و جلوگیری از خشکی پوست! آیا آب تصفیه شده و سالم از خشک شدن پوست ...
محتوا
06 آوریل 2022
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • Attributes
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • Custom fields
 • Additional information
مقایسه
preloader