ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب برای منزل!

محتوا
06 آگوست 2022
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه
دستگاه تصفیه آب خانگی، بهترین دستگاه تصفیه آب، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی، تصفیه آب، تصفیه آب خانگی، خرید آنلاین دستگاه تصفیه آب خانگی، خرید تصفیه آب، خرید تصفیه آب خانگی، خرید دستگاه تصفیه آب، خرید دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس، خرید دستگاه تصفیه آب برای خانه، خرید دستگاه تصفیه آب چند؟، خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، خرید دستگاه تصفیه آب قلیایی، دستگاه تصفیه آب، دستگاه تصفیه آب خانگی، فیلتر، فیلتر تصفیه آب، فیلتر تصفیه آب خانگی، فیلتر دستگاه تصفیه آب، فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی، قیمت تصفیه آب، قیمت تصفیه آب خانگی، قیمت دستگاه تصفیه آب، قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی، قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی
امتیاز بدهید

انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب برای منزل!

آیا در مورد چگونگی انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب برای منزل و گزینه ایده آل تصفیه آب برای خود و خانواده تان سردرگم هستید؟ نگران نباشید؛ این مطلب را بخوانید تا به همه نگرانی های خود رسیدگی کنید.
هنگام تصمیم گیری در مورد نوع دستگاه تصفیه آب برای استفاده خانگی، بسیاری از مردم مطمئن نیستند که از کجا شروع کنند. ما خوشحالیم که یک راهنمای گام به گام برای کمک به شما در یافتن بهترین دستگاه تصفیه آب برای خانواده و خانه خود ارائه می دهیم. اما ابتدا، برخی از اصول

هر خانه به حداکثر 3 نوع آب دسترسی دارد:

 1. آبرسانی شهری
 2. پمپ دستی
 3. تانکر آبهر منبع یا ترکیبی از منابع مختلف سطوح TDS (کل جامدات محلول) متفاوتی خواهد داشت. این اولین جنبه ای است که باید تعیین کنید و طبق آن می توانید به مرحله بعدی بروید.

TDS در آب چیست؟

جامدات محلول کل (TDS) به مواد معدنی، نمک ها، فلزات و غیره محلول در آب اطلاق می شود که در ppm (قسمت در میلیون) اندازه گیری می شود.
سختی معیار کلسیم و منیزیم محلول در آب است، در حالی که TDS اندازه گیری تمام جامدات محلول است. سختی بخشی از TDS است، بنابراین هر چه سختی آب بیشتر باشد، TDS بیشتر خواهد بود.
آلودگی فلزات سنگین وجود بیش از حد فلزاتی مانند سرب، کادمیوم، کروم، جیوه، آرسنیک و غیره در آب است.

 1. منبع آب را در خانه پیدا کنید.

 

انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب مناسب منزل

 

 1. فناوری تصفیه آب را انتخاب کنید

به عنوان بخشی از فرآیند تصفیه آب، چندین سیستم فیلتراسیون تضمین می کند که مطمئن ترین، تمیزترین و سالم ترین آب آشامیدنی را دریافت کنید. باید اطمینان حاصل کنید که دستگاه تصفیه آب که انتخاب می‌کنید حداقل یک فناوری پیش تصفیه، یک تصفیه و یک فناوری پس از تصفیه داشته باشد.

 

انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب مناسب منزل

 

پیش تصفیه

2  سیستم پیش تصفیه وجود دارد که حذف ناخالصی ها از آب را تضمین می کند.
فیلتر رسوبی/پیش فیلتریک فیلتر خارجی که مواد معلق مانند خاک، شن، زنگ و غیره را حذف می کند.
فیلتر پیش کربن این فیلتر باعث حذف مواد شیمیایی آلی، VOCs، آفت کش ها، علف کش ها، کلر و محصولات جانبی آن می‌شود و بو و طعم آب را بهبود می بخشد.
داشتن هر دو فن آوری فیلتراسیون برای بهترین نتیجه پیش تصفیه توصیه می شود.

 

فروشگاه تصفیه آب نور تولید کننده و عرضه کننده دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب و دارای نمایندگی های فعال در سراسر کشور جهت خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد. اگر قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت دارید و به مشاوره نیازمندید، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

الف) فیلتراسیون اولیه فناوری آب

پس از حذف ناخالصی های قابل مشاهده، فیلترهای اولیه اطمینان حاصل می کنند که آب خالص بدون تأثیر غیر طبیعی به دست می آید.

 

1) فناوری تصفیه کننده  RO:

 

انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب مناسب منزل


فناوری اسمز معکوس آب را از طریق یک غشاء عبور می دهد و اطمینان می دهد که فقط آب خالص از طرف دیگر عبور می کند و هر گونه مواد مضر را از بین می برد. این فناوری برای منابع آبی در تمام سطوح TDS توصیه می شود.

2) فناوری تصفیه کننده اشعه ماوراء بنفش

با استفاده از تابش الکترومغناطیسی، اشعه ماوراء بنفش هر ویروس، باکتری یا سایر میکروارگانیسم های موجود در آب را با تغییر DNA سلول ها غیرفعال می کند. این فناوری برای منابع آبی با سطح TDS زیر 200 بسیار موثر است.

ب) فیلتراسیون ثانویه فناوری آب

 1. فیلتر لامپ UV – UV نیز به عنوان منبع ثانویه تصفیه و RO استفاده می شود. از همان مکانیزمی که در بالا توضیح داده شد استفاده می کند.
 2. UF  اولترافیلتراسیون می تواند اکثر آلاینده ها را حذف کند، به استثنای ویروس ها، احیا کننده های شیمیایی و فسفات ها.
 3. MF یک غشای میکرو فیلتراسیون با منافذ بزرگتر از UF می تواند اکثر آلاینده ها را حذف کند، به استثنای ویروس ها، کلوئیدها، احیا کننده های شیمیایی و فسفات ها.

SCMT

انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب مناسب منزل

فناوری غشای شارژ شده نقره (SCMT) غشایی است که با ذرات نقره شارژ می شود. AO Smith طرح آن را به ثبت رساند. فناوری SCMT موثرتر از UV، UF و MF است زیرا باکتری ها، ویروس ها، کیست ها، کلوئیدها، ذرات و اندوتوکسین ها را حذف می کند.

 

 1. تکنولوژی Post Treatment (نمای کلی فیلترهای مختلف آب) که به عنوان مرحله نهایی فیلتراسیون عمل می کند، تضمین می کند که آب در بهترین شکل برای مصرف است.
 2. فیلتر پست کربن، مانند فیلتر پیش کربن، می توان همین فرآیند را روی آب تکرار کرد تا بو را از بین برده و طعم را بهبود بخشد.
 3. فیلتر معدنی مواد معدنی ضروری مانند کلسیم و منیزیم را اضافه می کند تا اطمینان حاصل شود که آب دارای pH متعادل است.
 4. محافظت در مخزن با استفاده از یک لامپ LED UV در داخل مخزن، آب تصفیه شده ذخیره شده تازه و تمیز باقی می ماند و از رشد میکروارگانیسم ها جلوگیری می کند.

 

3.ظرفیت ذخیره سازی دستگاه تصفیه آب را انتخاب کنید

ذخیره سازی بیشتر به تعداد افرادی که در یک خانه به آن نیاز دارند بستگی دارد.

 

انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب مناسب منزل

 

مخزن ذخیره آب در اکثر تصفیه کننده ها عموماً از پلاستیک مخصوص مواد غذایی ساخته شده است. دستگاه های تصفیه آب  نور با استفاده از 100٪ پلاستیک مناسب برای مواد غذایی ساخته شده اند که برای ذخیره آب آشامیدنی ایمن هستند.

 

محل  قرار دادن دستگاه تصفیه آب را تعیین کنید

تصمیم گیری در مورد محل قرارگیری دستگاه تصفیه آب به اندازه و زیبایی شناسی آشپزخانه شما بستگی دارد.  دستگاه های تصفیه آب در 3 مدل دیواری، روی میزی و زیر سینکی در بازار موجود هستند .
این گزینه ها هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند با این حال، توجه داشته باشید که دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی دارای یک شیر آب زیبا روی سینک هستند که آب را در بالا پخش می کند.

 

انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب مناسب منزل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

مبارزه با آب سخت

4 محلول برای مبارزه با آب سخت!

4 محلول برای مبارزه با آب سخت! آب سخت چیست؟ آب سخت دارای سطوح بالایی از مواد معدنی محلول ...
محتوا
07 آگوست 2022
آیا به دستگاه تصفیه آب نیاز داریم

آیا به دستگاه تصفیه آب نیاز داریم؟

آیا به دستگاه تصفیه آب نیاز داریم؟ به نظر شما آیا به دستگاه تصفیه آب نیاز داریم؟ دلایل ...
محتوا
01 جولای 2022
آب مقطر، فواید نوشیدن آب

فواید نوشیدن آب به مقدار مناسب در هر روز!

فواید نوشیدن آب به مقدار مناسب در هر روز! تا به حال مطمئناً به شما گفته شده است ...
محتوا
15 آگوست 2022
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • Attributes
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • Custom fields
 • Additional information
مقایسه
preloader